Přehled akcí školní rok 2007/08

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.9.
(Po)
 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne na zámeckém nádvoří
Vedoucí akce: profesor Vratislav Šembera

8:00-10:00

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
4.9.
(Út)
 

Burza učebnic
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

11:40-13:40

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
7.9.
(Pá)
 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
8.9.
(So)
 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
9.9.
(Ne)
 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
10.9.
(Po)
 

Srdíčkový den
Zodpovídá paní profesorka Hana Kroumanová

 

 

 

 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
11.9.
(Út)
 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
12.9.
(St)
 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

 
13.9.
(Čt)
 

Adaptační víkendový pobyt
Zodpovídá paní ředitelka Jitka Macháčková

13:30

1

DanF, JitM

 

Turistický kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

V.Š., IvaŠ

 

Proužkovaný den
Kdo se chce bavit

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
14.9.
(Pá)
 

Adaptační víkendový pobyt
Zodpovídá paní ředitelka Jitka Macháčková

 

1

DanF, JitM

 

 
15.9.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

Adaptační víkendový pobyt
Zodpovídá paní ředitelka Jitka Macháčková

 

1

DanF, JitM

 

 
19.9.
(St)
 

Beseda se spisovatelem
Beseda s autory literatury faktu
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

7:50- 9:30

5, 7

 

8

Beseda se spisovatelem
Beseda s autory literatury faktu
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

9:50-11:30

6, 8

 

8

 
20.9.
(Čt)
 

Běh Teryho Foxe
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

IvaŠ, ZdeT

 

 
22.9.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
23.9.
(Ne)
 

Adaptační kurz
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

5

MaMa, MaMl

 

 
24.9.
(Po)
 

Adaptační kurz
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

5

MaMa, MaMl

 

 
25.9.
(Út)
 

Adaptační kurz
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

5

MaMa, MaMl

 

 
27.9.
(Čt)
 

Za prvním sněhem (Expedice Nízké Tatry)
Účastní se pouze někteří žáci
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

MaMa

 

 
28.9.
(Pá)
 

Za prvním sněhem (Expedice Nízké Tatry)
Účastní se pouze někteří žáci
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

MaMa

 

 
29.9.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

Za prvním sněhem (Expedice Nízké Tatry)
Účastní se pouze někteří žáci
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

MaMa

 

 
30.9.
(Ne)
 

Za prvním sněhem (Expedice Nízké Tatry)
Účastní se pouze někteří žáci
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

MaMa

 

 
1.10.
(Po)
 

Virtuální kabinety
Termín předání CD s prezentačním programen

 

 

PaWB, JitM, MaMl, ZdeN

 

 
4.10.
(Čt)
 

Přespolní běh - okresní kolo
Klub biatlonu - areál Šedivec
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

9:00

 

 

 

 
5.10.
(Pá)
 

Fotbalový turnaj - okresní kolo
Fotbalový stadion FC OEZ Letohrad
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

 

 

 
6.10.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
9.10.
(Út)
 

Beseda v Městské knihovně Letohrad
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

8:30-10:00

1

DanF

 

 
10.10.
(St)
 

Návštěva rozhlasového studia ČR Pardubice
Zodpovídá paní profesorka Zuzana Šepsová
Zúčastní se přihlášení studenti

7:30-15:00

 

LenK, ZuzŠ

 

 
12.10.
(Pá)
 

Stužkovací večírek
Restaurace Ali Hnátnice
Pořádá oktáva, zvaní jsou profesoři s tučně nadutou peněženkou

 

8

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
13.10.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
17.10.
(St)
 

Kontrola úplnosti evidence v bakalářích
Za evidenci zodpovídají třídní učitelé a za kontrolu úplnosti správce systému Zdeněk Nutz

 

 

PaWB, DanF, LenK, MonK, HanK, MaMa, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
20.10.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

20:00

 

 

 

 
25.10.
(Čt)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
26.10.
(Pá)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
27.10.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
31.10.
(St)
 

Halloween (kvarta)
Zodpovítá třídní kvarty profesorka Zuzana Šepsová

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
3.11.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
6.11.
(Út)
 

Exkurze

 

3

 

 

 
10.11.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
13.11.
(Út)
 

Pedagogická rada
Zodpovídá paní ředitelka Jitka Macháčková

15:00-16:30

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

Třídní schůzky
Zodpovídají třídní učitelé

16:30-18:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
14.11.
(St)
 

Plavání v bazénu

8:00-12:00

3, 4

 

 

 
15.11.
(Čt)
 

Den otevřených dveří
Zodpovídá zástupce ředitele pan profesor Vratislav Šembera

16:00-18:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
17.11.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
21.11.
(St)
 

Plavání v bazénu

8:00-12:00

3, 4

 

 

 
22.11.
(Čt)
 

Vernisáž výstavy - Neztratit víru v člověka
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

 

 

 

 
24.11.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
27.11.
(Út)
 

Divadelní představení
Zájezd pro pedagogy do brněnského divadla Husa na provázku.

14:00

 

 

 

 
28.11.
(St)
 

Plavání v bazénu

8:00-12:00

3, 4

 

 

 
29.11.
(Čt)
 

Soutěž - Nebojte se klasiků
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

DanF, ZuzŠ

 

 
30.11.
(Pá)
 

Ples školy
Zodpovídá paní profesorka Monika Krejčová a studenti oktávy rukou nerozdílnou !!!

19:30

8

 

 

 
1.12.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
5.12.
(St)
 

Mikulášká nadílka
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

5

MaMl

 

 
7.12.
(Pá)
 

Jednodenní exkurze do předvánoční VÍDNĚ
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová
výběr ze tříd a další zájemci

 

 

MaMl, JarS

 

 
8.12.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

17:00

 

 

 

 
13.12.
(Čt)
 

Galavečer soutěže Nebojte se klasiků
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

 

 

 

 

 
14.12.
(Pá)
 

Předvánoční tvoření
Zodpovídá paní profesorka Zdena Tomková

16:00-19:00

 

ZdeT

 

 
15.12.
(So)
 

Taneční kurzy
Přihlášení studenti - kvinta a sexta
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

20:00

 

 

 

 
19.12.
(St)
 

Divadelní představení MACBETH v Klicperově divadle v Hradci Králové
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

5, 6, 7, 8

PaWB, MonK, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
21.12.
(Pá)
 

Film GYMPL
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

10:00-12:00

4, 5, 6, 7, 8

PaWB, MonK, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
22.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
23.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
24.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

Štědrý den
Zodpovídá Jéžíšek

 

 

 

 

 
25.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
26.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
27.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
28.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
29.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
30.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
31.12.
(Po)
 

Silvestr

 

 

 

 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
1.1.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
2.1.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
20.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
21.1.
(Po)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
22.1.
(Út)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
23.1.
(St)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
24.1.
(Čt)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
25.1.
(Pá)
 

Uzavření klasifikace za 1. pololetí
Zodpovídají třídní učitelé

 

 

 

 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
26.1.
(So)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
27.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profasorka Ivana Šemberová Vávrová

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
28.1.
(Po)
 

Pololetní klasifikační porada

15:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

 
1.2.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 

 
9.2.
(So)
 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
10.2.
(Ne)
 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
11.2.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
12.2.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
13.2.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
14.2.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Tradiční lyžování na ledovci - MÖLLTAL
Pro přihlášené zájemce z řad studentů, kantorů, rodičů a dalších příznivců naší školy
Přihlášky do 15.1.2008

 

 

 

 

 
15.2.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
16.2.
(So)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
17.2.
(Ne)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
21.2.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
23.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto I. termín

 

 

 

 

 
8.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto II. termín

 

 

 

 

 
16.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
17.3.
(Po)
 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
18.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
19.3.
(St)
 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
20.3.
(Čt)
 

Velokonoční prázdniny

 

 

 

 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
21.3.
(Pá)
 

Velokonoční prázdniny

 

 

 

 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
22.3.
(So)
 

Lyžařský výcvikový kurz
sexta + další zájemci
Krkonoše - Černá Hora - Rachotova bouda
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová
NEKONALO SE PRO NEDOSTATEK SNĚHU !

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
28.3.
(Pá)
 

Benefiční koncert
při příležitosti 15. výročí založení
pod záštitou SR školy a starosty města Letohrad
v kostele Českobratrské církve evangelické

17:00

 

 

 

 
29.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto III. termín
POZOR PŘESUNUTO NA 5. DUBNA !!!!!!!

 

 

 

 

 
5.4.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto III. termín

 

 

 

 

 
17.4.
(Čt)
 

Pedagogická rada

14:30-16:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JanŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Dl

 

Třídní schůzky

16:30-18:00

 

 

 

 
18.4.
(Pá)
 

Písemná část maturity z českého jazyka

 

 

 

 

 
21.4.
(Po)
 

Přijímací zkoušky do primy - 1. kolo

 

 

 

 

 
23.4.
(St)
 

Závěrečné předvedení projektu &Virtuální kabinety&

14:30

 

PaWB, JitM, MaMl, ZdeN, V.Š.

 

 
25.4.
(Pá)
 

Seminář lektorů a vedení
Etického fóra ČR v prostorách gymnázia (pro EF ČR zajišťuje LSG)

 

 

 

 

 
26.4.
(So)
 

Seminář lektorů a vedení
Etického fóra ČR v prostorách gymnázia (pro EF ČR zajišťuje LSG)

 

 

 

 

 
27.4.
(Ne)
 

Seminář lektorů a vedení
Etického fóra ČR v prostorách gymnázia (pro EF ČR zajišťuje LSG)

 

 

 

 

 
2.5.
(Pá)
 

Ředitelské volno - pro studenty

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
8.5.
(Čt)
 

Výjezdní porada pedagogického sboru

 

 

 

 

 
9.5.
(Pá)
 

Ředitelské volno - pro studenty

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

Výjezdní porada pedagogického sboru

 

 

 

 

 
10.5.
(So)
 

Výjezdní porada pedagogického sboru

 

 

 

 

 
26.5.
(Po)
 

Maturita - ústní zkoušky

 

 

 

 

 
27.5.
(Út)
 

Maturita - ústní zkoušky

 

 

 

 

 
28.5.
(St)
 

Maturita - ústní zkoušky

 

 

 

 

 
29.5.
(Čt)
 

Předávání maturitních vysvědčení
V obřadní síni Letohradského zámku

17:00

 

 

 

Maturita - ústní zkoušky

 

 

 

 

 
2.6.
(Po)
 

Vlastivědná exkurze do Olomouce a okolí

 

3

LenK

 

 
3.6.
(Út)
 

Školení BOZP zaměstnanců
Akce byla přesunuta na srpen 2008

7:00

 

 

 

Vlastivědná exkurze do Olomouce a okolí

 

3

LenK

 

 
20.6.
(Pá)
 

Výlet do Prahy
Za pražskými památkami

 

2

MaMa

 

 
23.6.
(Po)
 

Cesta nekonečného kruhu
Plačtivka 2008

 

2

PaWB, MaMa

 

 
24.6.
(Út)
 

Cesta nekonečného kruhu
Plačtivka 2008

 

2

PaWB, MaMa

 

 
25.6.
(St)
 

Cesta nekonečného kruhu
Plačtivka 2008

 

2

PaWB, MaMa

 

 
26.6.
(Čt)
 

Cesta nekonečného kruhu
Plačtivka 2008

 

2

PaWB, MaMa

 

18.6.2008 (11:57)

Zpracováno v systému Bakaláři