Přehled akcí školní rok 2008/09

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Po)
 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne na zámeckém nádvoří v 8.30

8:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JanŘ, TrüR

 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
2.9.
(Út)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
3.9.
(St)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
4.9.
(Čt)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
5.9.
(Pá)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
6.9.
(So)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septima

 

7

IvaŠ

 

 
11.9.
(Čt)
 

Kontrola e-mail-adres rodičů
Třídní učitelé

 

 

 

 

 
12.9.
(Pá)
 

Den otevřených dveří 700. let města
Dny otevřených dveří v rámci oslav 700 let našeho města

16:00-21:00

 

 

 

 
13.9.
(So)
 

Den otevřených dveří
Dny otevřených dveří v rámci oslav 700 let našeho města

9:00-17:00

 

 

 

 
15.9.
(Po)
 

Srdíčkový den
Zodpovídá paní profesorka Hana Kroumanová

 

 

 

 

 
17.9.
(St)
 

Besedy se spisovateli KALF

8:30-10:00

5 , 6 , 7 , 8

 

 

Divadélko Bratří Čapků

 

4

LenK

 

Adaptační kurz Kvinta

 

5

MaMa, ZuzŠ

 

 
18.9.
(Čt)
 

Adaptační kurz Kvinta

 

5

MaMa, ZuzŠ

 

 
19.9.
(Pá)
 

Exkurze – Čistička odpadních vod - Letohrad
Zodpovídá paní profesorka Monika Krejčová

7:50- 9:30

4

MonK

 

Adaptační kurz Kvinta

 

5

MaMa, ZuzŠ

 

Dějepisná exkurze do Osvětimi a Krakova
Dobrovolníci ze septimy a oktávy
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

 

JitM, MaMa

 

 
23.9.
(Út)
 

Návštěva Městské knihovny Letohrad
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

7:50- 8:35

1

DanF

 

Adaptační pobyt Prima
Adaptační kurs se koná v Dolní Čermné

 

 

MonK

 

 
24.9.
(St)
 

Adaptační pobyt Prima
Adaptační kurs se koná v Dolní Čermné

 

 

MonK

 

 
25.9.
(Čt)
 

Adaptační pobyt Prima
Adaptační kurs se koná v Dolní Čermné

 

 

MonK

 

 
1.10.
(St)
 

Beseda s europoslankyní Zuzanou ROITHOVOU
Akce je zatím zrušena bez náhrady !!!!

12:00

 

JitM, MaMa

 

 
6.10.
(Po)
 

Planeta Země 3000 - Brazílie v rytmu samby
Zúčastní se také členové semináře ze zeměpisu
10.00 a 11.45, odpovídá pan profesor Pavel Bendl

 

2 , 6 , 7

PaWB

 

 
8.10.
(St)
 

Zájezd do Divadla Šumperk na představení s názvem Kytice

 

1 , 2 , 3

DanF, ZuzŠ

 

 
15.10.
(St)
 

První schůzka potenciálních řešitelů projektu
Královské pohoštění bude, když to někdo připomene

15:00

 

 

 

 
17.10.
(Pá)
 

Vandr do Nízkých Tater
Dobrovolníci z různých tříd
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

PaWB, LenK, MaMa, IvaŠ

 

 
18.10.
(So)
 

Vandr do Nízkých Tater
Dobrovolníci z různých tříd
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

PaWB, LenK, MaMa, IvaŠ

 

 
19.10.
(Ne)
 

Vandr do Nízkých Tater
Dobrovolníci z různých tříd
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

PaWB, LenK, MaMa, IvaŠ

 

 
20.10.
(Po)
 

Vandr do Nízkých Tater
Dobrovolníci z různých tříd
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

 

PaWB, LenK, MaMa, IvaŠ

 

 
27.10.
(Po)
 

Podzimní prázdniny

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
28.10.
(Út)
 

Podzimní prázdniny

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
29.10.
(St)
 

Podzimní prázdniny

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
30.10.
(Čt)
 

Halloween
Pořádá KVARTA

 

 

 

 

 
31.10.
(Pá)
 

Kontrola evidence a matriky
Třídní učitelé

 

 

 

 

 
5.11.
(St)
 

Filmové představení MÁJ (režie F. A. Brabec)
V DK Letohrad
Dozor mají vyučující v daných hodinách
Zodpovídá paní profesorka martina Mlynářová

8:00

4 , 8

 

 

 
6.11.
(Čt)
 

Stužkovací večírek
POZOR ZMĚNA TERMÍNU z pátku na čtvrtek
Začínáme v 18.00
Zodpovídají studenti maturitního ročníku a jejich třídní profesor pan Pavel Bendl

 

8

 

 

 
12.11.
(St)
 

Pedagogická rada

14:00-15:30

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JanŘ, TrüR

 

Divadlo Brno - muzikál Čarodějky z Eastwicku
Zodpovídá paní profesorka Zuzana Šepsová

15:00

 

ZuzŠ

 

 
13.11.
(Čt)
 

Den otevřených dveří
zodpovídá pan profesor Vratislav Šembera

16:00-18:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JanŘ, TrüR

 

 
18.11.
(Út)
 

Třídní schůzky
Společná část od 16:30 do 17:00

15:00-18:00

 

 

 

 
25.11.
(Út)
 

Soutěž Nebojte se klasiků
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

13:00-16:30

 

 

 

 
2.12.
(Út)
 

Filmové představení TOBRUK (režie V. Marhoul)
V DK Letohrad
Dozor mají vyučující v daných hodinách
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová
(tercie s otazníkem)

8:00

3 , 4 , 8

 

 

Prezentace projektu Do Německa na zkušenou
Zopovídá paní profesorka marcela Budná

10:00-11:30

7 , 8

MaB

 

 
4.12.
(Čt)
 

Porada

7:00

 

 

 

Galavečer soutěže Nebojte se klasiků
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

 

 

 

 

 
5.12.
(Pá)
 

Dějepisná exkurze
Praha - Národní muzeum

 

8

 

 

Mikulášská nadílka (kvinta)
Zodpovídá třídní profesorka kvinty paní Zuzana Šepsová

 

5

 

 

 
9.12.
(Út)
 

Vánoční koncert ZUŠ
prima, sekunda, tercie. kvarta
Zodpovídá paní profesorka Zuzana Šepsová

9:00

1 , 2 , 3 , 4

ZuzŠ

 

 
12.12.
(Pá)
 

Předvánoční tvoření
Zodpovídají profesorky Zdenka Tomková a Hana Kroumanová

 

 

 

 

 
16.12.
(Út)
 

Divadelní představení Královská moudrost
doploledne
Zodpovídá paní profesorka Dana Formánková

 

1 , 2

 

 

 
19.12.
(Pá)
 

Maturitní ples
Orlovna
Zodpovídá pan profesor Pavel Bendl

 

7 , 8

 

 

 
22.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
23.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
24.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
25.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
26.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
27.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
28.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
29.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
30.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
31.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
1.1.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
2.1.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
13.1.
(Út)
 

Exkurze do České televize
Zodpovídá paní pofesorka Zuzana Šepsová

 

 

ZuzŠ

 

 
15.1.
(Čt)
 

Ranní pracovní porada

7:00

 

 

 

 
23.1.
(Pá)
 

Uzavření klasifikace
Všichni kantoři

 

 

 

 

 
26.1.
(Po)
 

Zvukové děje
Fyzikální pásmo
Zodpovídá paní profesorka Milada Marková, doprovod - právě vyučující kantoři

8:30-10:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7

MaMl

 

Pololetní klasifikační porada
Začátek byl domluven na 15.30

15:30

 

 

 

 
27.1.
(Út)
 

Beseda
Média a komunikace

8:00- 9:30

7 , 8

 

 

 
30.1.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 

 
1.2.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
2.2.
(Po)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

Výstava výtvarných prací v knihovně
V městské knihovně byla instalována výstavka prací našich studentů na téma MOŘE. Navštívit ji můžete v době otevření knihovny. Datum ukončení nebylo stanoveno

 

 

 

 

 
3.2.
(Út)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
4.2.
(St)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
5.2.
(Čt)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
6.2.
(Pá)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
7.2.
(So)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
8.2.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová
sekunda a ostatní

 

2

LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
12.2.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
13.2.
(Pá)
 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
14.2.
(So)
 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
15.2.
(Ne)
 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
16.2.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
17.2.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
18.2.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

Alpy lyžařský zájezd

 

 

 

 

 
19.2.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
20.2.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
28.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto I. termín

 

 

 

 

 
14.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto II. termín

 

 

 

 

 
15.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
16.3.
(Po)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
17.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
18.3.
(St)
 

Oblastní přehlídka dětských recitátorů DĚTSKÁ SCÉNA 2009
za naši školu se zúčastní
Martin Dvořák - prima
Martin Krejčí - sekunda
Koná se v Ústí nad Orlicí

 

 

DanF

 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
19.3.
(Čt)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
20.3.
(Pá)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
21.3.
(So)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
22.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvikový kurz
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová

 

6 , 7

PaWB, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
26.3.
(Čt)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

 
27.3.
(Pá)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

Divadelní představení TAJNÝ DENÍ Adriana MOLEA
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

 

 

 

 
28.3.
(So)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

 
29.3.
(Ne)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

 
30.3.
(Po)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

 
31.3.
(Út)
 

FUNNY LONDON
Akce pro super účastníky
Zodpovídá paní profesorka Dana Šťastná

 

 

 

 

 
4.4.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto III. termín

 

 

 

 

 
8.4.
(St)
 

Filmové představení: PEKLO s PRINCEZNOU
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

8:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
9.4.
(Čt)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
10.4.
(Pá)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
16.4.
(Čt)
 

Pedagogická rada

14:30-15:00

 

 

 

Třídní schůzky

15:30-18:00

 

 

 

Vzdělávací seminář Kultivace mluveného projevu
Účastní se paní profesorka Dana Formánková

 

 

 

 

 
17.4.
(Pá)
 

Písemné maturitní práce

 

 

 

 

 
20.4.
(Po)
 

Dětská scéna 2009
Krajské kolo - Martin Krejčí - sekunda
Doprovod: Mgr. Dana Formánková
Pardubice

 

 

DanF

 

 
22.4.
(St)
 

Přijímací zkoušky do primy a kvinty

8:00-16:30

 

 

 

 
23.4.
(Čt)
 

Přijímací zkoušky do primy a kvinty

8:00-16:30

 

 

 

 
1.5.
(Pá)
 

Sjezd Orlice - kantoři a SR

 

 

 

 

 
6.5.
(St)
 

Exkurze
Genetika - Kostelec nad Orlicí

 

8

MonK, IvaŠ

 

 
7.5.
(Čt)
 

2. kolo přijímacích zkoušek

8:00

 

 

 

SeláJAM
Studentské oslavy na letohradském náměstí

17:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JanŘ

 

 
11.5.
(Po)
 

Porada k maturitě
Vyučující maturitního ročníku

15:00

 

 

 

 
13.5.
(St)
 

Návštěva Hvězdárny v Hradci Králové
Zodpovídá paní profesorka Milada Marková

 

2

Mar

 

 
14.5.
(Čt)
 

Školní výlet – prima - Beskydy
Dozor: Monika Krejčová a Dana Formánková

 

1

DanF, MonK

 

 
15.5.
(Pá)
 

Školní výlet – prima - Beskydy
Dozor: Monika Krejčová a Dana Formánková

 

1

DanF, MonK

 

 
18.5.
(Po)
 

Svaťák - přípravný týden

 

8

 

 

 
19.5.
(Út)
 

Svaťák - přípravný týden

 

8

 

 

 
20.5.
(St)
 

Školení Moodle
POZOR přesunuto na čtvrtek 28. srpna 2009

13:00-18:00

 

PaWB, LenK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

Exkurze - Velké Losiny - Dlouhé stráně
Navštívíme ruční papírnu, unikátní vodní přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně
Zodpovídá paní profesorka Monika Krejčová

 

4 , 7

MonK

 

Svaťák - přípravný týden

 

8

 

 

 
21.5.
(Čt)
 

Svaťák - přípravný týden

 

8

 

 

 
22.5.
(Pá)
 

Svaťák - přípravný týden

 

8

 

 

Divadelní představení JEŠTEŘI v Klicperově divadle v Hradci Králové
Zodpovídá paní profesorka Martina Mlynářová

 

5 , 6 , 7

 

 

 
25.5.
(Po)
 

Ústní maturity

 

8

 

 

 
26.5.
(Út)
 

Ústní maturity

 

8

 

 

 
27.5.
(St)
 

Ústní maturity

 

8

 

 

 
28.5.
(Čt)
 

Ústní maturity

 

8

 

 

 
1.6.
(Po)
 

Školní výlet
Tercie - Vrchlabí - Krkonoše
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

3

PaWB, MaMa

 

 
2.6.
(Út)
 

Školní výlet
Tercie - Vrchlabí - Krkonoše
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

3

PaWB, MaMa

 

 
3.6.
(St)
 

Školní výlet
Tercie - Vrchlabí - Krkonoše
Zodpovídá pan profesor Marek Machačný

 

3

PaWB, MaMa

 

 
10.6.
(St)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
11.6.
(Čt)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
12.6.
(Pá)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
13.6.
(So)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
14.6.
(Ne)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
15.6.
(Po)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
16.6.
(Út)
 

Sjezd Sázavy
Zodpovídá paní profesorka Ivana Šemberová Vávrová

 

 

V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
17.6.
(St)
 

Školní vlastivědná exkurze Kutná Hora
Zodpovídá paní profesorka dana Formánková

 

2

DanF, MonK

 

 
18.6.
(Čt)
 

Školní vlastivědná exkurze Kutná Hora
Zodpovídá paní profesorka dana Formánková

 

2

DanF, MonK

 

 
22.6.
(Po)
 

Pedagogická rada

 

 

 

 

 
30.6.
(Út)
 

Předávání vysvědčení

 

 

 

 

25.8.2009 (6:23)

Zpracováno v systému Bakaláři