Přehled akcí školní rok 2009/10

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Út)
 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne na zámeckém nádvoří

8:00

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JaŘ, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JirS

 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
2.9.
(St)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz

 

5

LenK, MaMa

 

 
3.9.
(Čt)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz

 

5

LenK, MaMa

 

 
4.9.
(Pá)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz

 

5

LenK, MaMa

 

 
5.9.
(So)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
6.9.
(Ne)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
7.9.
(Po)
 

Turistický kurz

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
9.9.
(St)
 

Opravné maturitní zkoušky

12:30

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MonK, MaMa, Mar, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
14.9.
(Po)
 

Adaptační kurz

 

1

PaWB, JitM

 

Srdíčkový den

 

 

 

 

 
15.9.
(Út)
 

Adaptační kurz

 

1

PaWB, JitM

 

 
16.9.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Adaptační kurz

 

1

PaWB, JitM

 

 
18.9.
(Pá)
 

Další vzdělávání pedagogů

13:00-14:30

 

 

 

 
22.9.
(Út)
 

Pravidelná provozní porada

7:00- 7:45

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, JirS

 

 
23.9.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
24.9.
(Čt)
 

Beseda se spisovateli
Besedy ve třídách s autory KALF

8:45-10:35

 

DanF

 

 
28.9.
(Po)
 

Státní svátek

 

 

 

 

 
29.9.
(Út)
 

Divadlo
Divadélko pro školy &České divadlo&

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

ZuzŠ

 

 
30.9.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Baseballový turnaj

 

 

PaWB

 

Odevzdání tématických plánů

 

 

 

 

 
7.10.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
12.10.
(Po)
 

Školení BOZP

6:45- 7:45

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JaŘ, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JirS

 

Branný den

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
14.10.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
16.10.
(Pá)
 

Náš vůdce
Filmové představení &Náš vůdce& v Žamberku

10:00

6, 7, 8

MaMl

 

 
21.10.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
22.10.
(Čt)
 

Pravidelná provozní porada

7:00- 7:45

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, JirS

 

 
28.10.
(St)
 

Státní svátek

 

 

 

 

 
29.10.
(Čt)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
30.10.
(Pá)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
2.11.
(Po)
 

Beseda s Radimem Uzlem
Beseda v DK Letohrad

10:00-11:30

4, 5, 6, 7, 8

MaMl

 

 
4.11.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
5.11.
(Čt)
 

Halloween+Guy Fawkes´Night

16:00

4

 

 

SVS 8 - seminární práce
Uzavěrka odevzdání 3 stran pracovní verze maturitní seminární práce - SVS 8

 

8

MaMl

 

 
11.11.
(St)
 

Předvedení programů pro interaktivní tabuli - Martin Pešek
Začátek je v 9:30, ukončení 10:40 v učebně geografie. Předvedení je domluveno s firmou T-E-V PROMETHEAN ACTIVpartner

9:30

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JaŘ, DraŘ, JarS, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, AlV, LeV, RoZa, JirS

Geo

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
12.11.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
16.11.
(Po)
 

Ředitelské volno

 

 

 

 

 
17.11.
(Út)
 

Státní svátek

 

 

 

 

 
18.11.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Pedagogická rada za 1. čtvrtletí

14:00

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, JirS

 

Přehlídka škol
Prezentace LSG na přehlídce škol v Žamberku

15:00

 

 

 

Třídní schůzky

15:30-18:00

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
25.11.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Setkání s pedagogy
Setkání s řediteli, výchovnými poradci, učiteli okolních škol

15:00

 

 

 

Exkurze do IQ centra
Zájezd do Pardubic na výstavu &Hry a klamy&

 

2, 3, 4

MonK, Mar

 

 
26.11.
(Čt)
 

Soutěž &Nebojte se klasiků&
Soutěžní část

 

 

DanF

 

 
27.11.
(Pá)
 

Ředitelské volno pro studenty OKTÁVY
(Příprava plesu)

7:50-14:10

8

 

 

Maturitní ples

19:30

 

 

 

 
30.11.
(Po)
 

Prezentace o Indii
Zeměpisná prezentace o Indii v Ústí nad Orlicí

7:50-10:35

2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

Seminář k projektu Comenius
Přípravný seminář ke grantovému projektu v Lakatamii na Kypru

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
1.12.
(Út)
 

Seminář k projektu Comenius
Přípravný seminář ke grantovému projektu v Lakatamii na Kypru

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

Exkurze do Prahy
Exkurze pro studenty semináře mediální výchovy do Prahy

 

 

ZuzŠ

 

 
2.12.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Seminář k projektu Comenius
Přípravný seminář ke grantovému projektu v Lakatamii na Kypru

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
3.12.
(Čt)
 

Seminář k projektu Comenius
Přípravný seminář ke grantovému projektu v Lakatamii na Kypru

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

Galavečer &Nebojte se klasiků&

 

 

DanF

 

 
4.12.
(Pá)
 

Mikulášká nadílka

 

5

LenK

 

 
8.12.
(Út)
 

Vánoční koncert ZUŠ
Vánoční koncert v DK Letohrad

10:30-11:30

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
9.12.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
10.12.
(Čt)
 

Florbalový turnaj pro školy
Tradiční předvánoční florbalový turnaj SŠ

 

 

PaWB

 

 
11.12.
(Pá)
 

Film &Protektor&
Filmové představení &Protektor& v DK Letohrad (režie: Dušan Najbrt)

10:00-11:30

4, 5, 6, 7, 8

MaMl

 

Předvánoční tvoření

15:00

 

HanK, ZdeT

 

 
16.12.
(St)
 

Pravidelná provozní porada

9:00

 

 

 

Chřipkové prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

Lyžařský instruktorský kurz
Kurz po instruktory lyžování v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

 
17.12.
(Čt)
 

Lyžařský instruktorský kurz
Kurz po instruktory lyžování v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

Chřipkové prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
18.12.
(Pá)
 

Lyžařský instruktorský kurz
Kurz po instruktory lyžování v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

Chřipkové prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
21.12.
(Po)
 

Chřipkové prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
22.12.
(Út)
 

Chřipkové prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
23.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
24.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
25.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
26.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
27.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
28.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
29.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
30.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
31.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
1.1.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
2.1.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
3.1.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
4.1.
(Po)
 

Nástup do školy

8:00

 

 

 

 
6.1.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
8.1.
(Pá)
 

Opravné maturitní zkoušky

 

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, HanK, MaMa, MaMl, ZdeN, V.Š., ZuzŠ

 

 
10.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
11.1.
(Po)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
12.1.
(Út)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
13.1.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
14.1.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
15.1.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
16.1.
(So)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
17.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
20.1.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
21.1.
(Čt)
 

ICT školení
Školení pro zaměstnance firmy

12:00-16:00

 

ZdeN

UBio

 
22.1.
(Pá)
 

Uzavření klasifikace za 1.pololetí

 

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, RoZa, JirS

 

 
25.1.
(Po)
 

Pololetní klasifikační porada

15:00

 

 

 

 
27.1.
(St)
 

Pravidelná porada vedení školy

13:30

 

LenK, JitM, MaMl, V.Š.

 

 
28.1.
(Čt)
 

Předávání pololetního vysvědčení

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
29.1.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 

 
6.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto I. termín

9:00

 

 

 

 
16.2.
(Út)
 

Den otevřených dveří

 

 

 

 

 
22.2.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
23.2.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
24.2.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
25.2.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
26.2.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
27.2.
(So)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
28.2.
(Ne)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
11.3.
(Čt)
 

Pravidelná provozní porada

7:00

 

 

 

 
14.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
15.3.
(Po)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
16.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
17.3.
(St)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
18.3.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
19.3.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
20.3.
(So)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
21.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik

 

6

PaWB, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
22.3.
(Po)
 

Exkurze
Zeměpisná exkurze do planetária v HK

 

1, 2, 3

PaWB, HanK

 

 
25.3.
(Čt)
 

&Nicholas Winton - Síla lidskosti&
Projekce filmu + následně beseda v DK Letohrad

8:15-10:00

2, 3, 4

 

 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
26.3.
(Pá)
 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
27.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto II. termín

9:00

 

 

 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
28.3.
(Ne)
 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
29.3.
(Po)
 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
30.3.
(Út)
 

Zájezd do Francie a Anglie
Zájezd pro zájemce z řad studentů

 

 

DanŠ

 

 
31.3.
(St)
 

Film Katka (režie: Helena Třeštíková)
Filmové představení v DK Letohrad

11:00-12:30

3, 4, 5, 6, 7, 8

MaMl

 

Odevzdání maturitní práce
SVS8 poslední termín odevzdání maturitní práce s obhajobou z VO

 

8

V.Š.

 

 
6.4.
(Út)
 

Pretestace pro CERMAT
Testování studentů oktávy ČJ-OSZ-D

 

8

 

 

 
9.4.
(Pá)
 

Jeden svět
Filmy v rámci přehlídky v Ústí nad Orlicí

10:15

4, 5

PaWB, MaMa

 

Přednáškový den
Přednášky studentů Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity České Budějovice pro naše žáky

 

6, 7, 8

JitM

 

Pretestace pro CERMAT
Testování studentů oktávy - seminaristé (dějiny umění, matematika)

 

8

 

 

 
14.4.
(St)
 

Divadelní představení
Představení NÁMĚSTÍ BRATŘÍ MAŠÍNŮ v Klicperově divadle v HK

7:30-15:30

5, 6, 7

MaMl, ZuzŠ

 

 
16.4.
(Pá)
 

Písemná maturitní práce z českého jazyka a literatury

7:50-13:20

8

DanF

 

 
22.4.
(Čt)
 

Pedagogická rada za 3. čtvrtletí

15:00

 

 

 

Třídní schůzky

16:00-18:00

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

Přijímací zkoušky 1a. kolo

 

 

JitM, V.Š.

 

 
23.4.
(Pá)
 

Beseda s Josefem Klímou
Beseda s novinářem J. Klímou v DK Letohrad

9:30-11:00

5, 6, 7

MaMl, ZuzŠ

 

 
26.4.
(Po)
 

Mezinárodní návštěva
Návštěva z partnerských škol v projektu COMENIUS

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
27.4.
(Út)
 

Přijímací zkoušky 1b. kolo

 

 

JitM, V.Š.

 

Mezinárodní návštěva
Návštěva z partnerských škol v projektu COMENIUS

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
28.4.
(St)
 

Mezinárodní návštěva
Návštěva z partnerských škol v projektu COMENIUS

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
29.4.
(Čt)
 

Mezinárodní návštěva
Návštěva z partnerských škol v projektu COMENIUS

 

 

JirH, LenK, DanŠ

 

 
3.5.
(Po)
 

Písemné maturitní práce
Písemné maturitní práce z angličtiny/němčiny (90 min)

9:50-13:30

8

 

 

 
4.5.
(Út)
 

Písemná maturitní práce z geografie
(délka 60 min)

7:50- 8:50

8

 

 

 
5.5.
(St)
 

Praktická maturitní zkouška z IVT
(délka 300 min)

7:50-13:20

8

 

 

 
6.5.
(Čt)
 

Písemná maturitní práce z matematiky
(délka 120 min)

7:50-10:35

8

 

 

Mládí tančí
Taneční vystoupení ZUŠ v Žamberku

10:45-12:25

1, 2, 3, 4

MonK, ZuzŠ

 

 
7.5.
(Pá)
 

SELÁJAM 2010
(na přípravě se podílí septima)

17:00

 

 

 

 
11.5.
(Út)
 

Přijímací zkoušky - 2. kolo

8:00

 

 

 

 
12.5.
(St)
 

Pravidelná provozní porada
(Uzavření klasifikace oktávy)

14:00

 

 

 

 
24.5.
(Po)
 

Maturitní zkoušky

 

8

 

 

 
25.5.
(Út)
 

Maturitní zkoušky

 

8

 

 

 
26.5.
(St)
 

Maturitní zkoušky

 

8

 

 

 
27.5.
(Čt)
 

Maturitní zkoušky

 

8

 

 

 
28.5.
(Pá)
 

Předávání maturitních vysvědčení
Slavnostní předání vysvědčení v obřadní síni MěÚ

15:00

8

 

 

Maturitní zkoušky

 

8

 

 

 
3.6.
(Čt)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
4.6.
(Pá)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
5.6.
(So)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
6.6.
(Ne)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

 
7.6.
(Po)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

Školní výlet
Poznávání okolí Králického Sněžníku

 

4

MaMa, JaŘ

 

 
8.6.
(Út)
 

Sázava - !!! ZRUŠENO !!!
Vodácký kurz pro studenty kvinty

 

5

PaWB, LenK, V.Š., IvaŠ

 

Školní výlet
Poznávání okolí Králického Sněžníku

 

4

MaMa, JaŘ

 

 
9.6.
(St)
 

Poznávací exkurze
Teplicko-adršpašské skály

 

7

PaWB, MaMl

 

Poznávací exkurze
Poznávání Litoměřic a okolí

 

6

ZuzŠ

 

 
10.6.
(Čt)
 

Exkurze do Kutné Hory
Poznávací exkurze pro sekundány

 

2

MonK

 

Poznávací exkurze
Teplicko-adršpašské skály

 

7

PaWB, MaMl

 

Poznávací exkurze
Poznávání Litoměřic a okolí

 

6

ZuzŠ

 

 
11.6.
(Pá)
 

Poznávací exkurze
Teplicko-adršpašské skály

 

7

PaWB, MaMl

 

Poznávací exkurze
Poznávání Litoměřic a okolí

 

6

ZuzŠ

 

 
12.6.
(So)
 

Poznávací exkurze
Poznávání Litoměřic a okolí

 

6

ZuzŠ

 

 
14.6.
(Po)
 

Kurz angličtiny
Intenzivní výuka angličtiny

 

4

LenK, DanŠ

 

 
15.6.
(Út)
 

Návštěva Domova pod hradem Žampach
Společné grilování s klienty domova

13:00

7

MaMl

 

&Cestou nekonečného kruhu& -! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

3

PaWB, MaMa

 

Kurz angličtiny
Intenzivní výuka angličtiny

 

4

LenK, DanŠ

 

 
16.6.
(St)
 

&Cestou nekonečného kruhu& -! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

3

PaWB, MaMa

 

 
17.6.
(Čt)
 

Kurz španělštiny, němčiny
Intenzivní výuka španělštiny, němčiny

 

4

LenK, MaB

 

&Cestou nekonečného kruhu& -! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

3

PaWB, MaMa

 

 
18.6.
(Pá)
 

&Cestou nekonečného kruhu& -! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

3

PaWB, MaMa

 

 
19.6.
(So)
 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

 
20.6.
(Ne)
 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

 
21.6.
(Po)
 

Poznávací exkurze

 

5

LenK

 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

&Cestou nekonečného kruhu& - ! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
22.6.
(Út)
 

Poznávací exkurze

 

5

LenK

 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

&Cestou nekonečného kruhu& - ! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
23.6.
(St)
 

Uzavření klasifikace
Ukončení klasifikace za 2. pololetí

12:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV

 

&Cestou nekonečného kruhu& - ! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

 
24.6.
(Čt)
 

Klasifikační porada

14:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV

 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

&Cestou nekonečného kruhu& - ! ZRUŠENO !
Zážitkový kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
25.6.
(Pá)
 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
26.6.
(So)
 

Seminář o holocaustu
Účast na semináři v Memorial de la Shoah v Paříži

 

 

MaMl

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
27.6.
(Ne)
 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
28.6.
(Po)
 

Ředitelské volno

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
29.6.
(Út)
 

Den se třídou
Dopoledne strávené s třídními učiteli

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

PaWB, DanF, LenK, MonK, MaMa, MaMl, ZuzŠ

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
30.6.
(St)
 

Předávání vysvědčení

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
1.7.
(Čt)
 

Letní prázdniny

 

 

 

 

Návštěva za Španělska
Výměnný pobyt studentů v rámci projetku Comenius

 

 

LenK

 

 
2.7.
(Pá)
 

Letní prázdniny

 

 

 

 

14.6.2010 (21:36)

Zpracováno v systému Bakaláři