Přehled akcí školní rok 2010/11

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(St)
 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MaMa, JaŘ

 

 
2.9.
(Čt)
 

Schůzka s rodiči žáků primy a kvinty
Orientační schůzka s rodiči nových žáků o studiu na LSG

 

1 , 5

JitM, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MaMa, JaŘ

 

 
3.9.
(Pá)
 

"Kuky se vrací"
Filmové představení v DK Letohrad

11:00-12:30

1 , 2 , 3 , 4 , 6 , 7 , 8

 

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MaMa, JaŘ

 

 
6.9.
(Po)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
7.9.
(Út)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
8.9.
(St)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
9.9.
(Čt)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
10.9.
(Pá)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
11.9.
(So)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
12.9.
(Ne)
 

Turistický kurz
Turistický kurz v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
13.9.
(Po)
 

Srdíčkový den
Podpora nadace Život dětem prodejem drobných upomínkových předmětů

7:50-13:20

 

HanK

 

 
19.9.
(Ne)
 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

 
20.9.
(Po)
 

Divadelní představení "Hadrián z Římsů"
Divadelní představení v Klicperově divadle v Hradci Králové

7:30-15:30

6 , 7 , 8

MarK, MaMl

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, IvaŠ

 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

 
21.9.
(Út)
 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, IvaŠ

 

 
22.9.
(St)
 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, IvaŠ

 

 
23.9.
(Čt)
 

KALF
Besedy s autory literatury faktu

 

5 , 6 , 7 , 8

 

 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

 
24.9.
(Pá)
 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

Exkurze na Karlštejn
Poznávací exkurze kvarty na Karlštejn

 

4

DanF

 

 
25.9.
(So)
 

Zahraniční pobyt
Exkurze studentů španělštiny do Španělska v rámci projektu Comenius

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

 
27.9.
(Po)
 

Ředitelské volno

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
30.9.
(Čt)
 

Seznam literárních děl
Zveřejnění seznamu literárních děl pro maturitní zkoušku z ČJ

 

8

V.Š.

 

Tématické plány
Odevzdat zpracované tématické plány na školní rok 2010 - 2011

 

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, LuV

 

 
1.10.
(Pá)
 

Softbalový turnaj
Reprezentace studentů na softbalovém turnaji v Chocni

 

 

PaWB

 

 
4.10.
(Po)
 

Beseda o studiu na VŠ

9:50-10:35

7 , 8

 

 

Beseda o plavbě do Karibiku
Beseda s Martinem Dolečkem v DK Letohrad

10:15

2 , 5 , 6

PaWB

 

 
6.10.
(St)
 

Provozní porada
Pravidelná provozní porada

14:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV

 

 
8.10.
(Pá)
 

Expedice Nízké Tatry
Vandrování po Nízkých Tatrách pro zájemce z řad žáků a rodičů a učitelů

 

 

MaMa

 

 
9.10.
(So)
 

Expedice Nízké Tatry
Vandrování po Nízkých Tatrách pro zájemce z řad žáků a rodičů a učitelů

 

 

MaMa

 

 
10.10.
(Ne)
 

Expedice Nízké Tatry
Vandrování po Nízkých Tatrách pro zájemce z řad žáků a rodičů a učitelů

 

 

MaMa

 

 
11.10.
(Po)
 

MAG´10
Maturitní generálka - ČJL - didaktický test

9:00-10:30

8

PaWB, JitM, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

MAG´10
Maturitní generálka - ČJL - písemná práce

11:00-12:55

8

PaWB, JitM, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

MAG´10
Maturitní generálka - AJ - písemná práce

13:30-15:00

8

PaWB, JitM, MaMl, V.Š., IvaŠ

 

 
12.10.
(Út)
 

MAG´10
Maturitní generálka - MA - didaktický test

8:00-10:00

8

LenK, JitM, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

MAG´10
Maturitní generálka - NJ - písemná práce

10:30-11:30

8

LenK, JitM, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

MAG´10
Maturitní generálka - AJ - didaktický test

13:00-14:55

8

JitM, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

Beseda "o práci politika"
Beseda s předsedkyní KDU-ČSL M. Šojdrovou a kandidátem do Senátu PČR P. Šilarem

 

6 , 7

 

 

 
13.10.
(St)
 

MAG´10
Maturitní generálka - NJ - didaktický test

8:00- 9:45

8

JitM, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

MAG´10
Maturitní generálka - ŠJ - písemná práce

12:30-13:30

8

JitM, MaMl, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
14.10.
(Čt)
 

MAG´10
Maturitní generálka - ŠJ - didaktický test

11:00-12:45

8

JitM, MaMl, V.Š.

 

 
25.10.
(Po)
 

Halloween
Tradiční hallowenská party pro žáky LSG

 

4

DanF

 

 
27.10.
(St)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
29.10.
(Pá)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
8.11.
(Po)
 

Maturity 2011
Informační schůzka pro rodiče oktavánů k podobě maturity 2011 na LSG

17:00

8

JirH, LenK, MaMl, V.Š., ZuzŠ

 

 
9.11.
(Út)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
10.11.
(St)
 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
11.11.
(Čt)
 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
12.11.
(Pá)
 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
13.11.
(So)
 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
14.11.
(Ne)
 

Cesta do Leidenu
Návštěva NIzozemí v rámci projektu Comenius

 

 

MaMa

 

 
18.11.
(Čt)
 

Čtvrletní klasifikační porada

14:00

 

 

 

Třídní schůzky
Čtvrletní informace o prospěchu a chování žáků ve škole

16:00-18:00

 

 

 

 
19.11.
(Pá)
 

Mediální výchova
Ukázková hodina mediální výchovy

10:45-11:30

7

ZuzŠ

 

 
23.11.
(Út)
 

Nebojte se klasiků
Soutěžní kolo pro MŠ + SŠ

 

 

DanF

 

Exkurze do Českého rozhlasu
Exkurze pro studenty semináře z mediální výchovy do Prahy

 

7 , 8

LenK, ZuzŠ

 

 
25.11.
(Čt)
 

Nebojte se klasiků
Soutěžní kolo pro žáky ZŠ

 

 

DanF

 

 
26.11.
(Pá)
 

Stužkování maturantů
Slavnostní stužkování maturantů (uzavřená společnost)

 

8

 

 

 
29.11.
(Po)
 

"ČR - země známá, neznámá"
Interaktivní pořad v Ústí nad Orlicí

8:15

3 , 4 , 5 , 6 , 7

PaWB

 

 
2.12.
(Čt)
 

"Habrmannův mlýn" (režie: J. Herz)
Filmové představení v DK Letohrad

11:00-12:30

4 , 5 , 6 , 7 , 8

MaMl

 

Nebojte se klasiků
Slavnostní galavečer v evangelickém kostele v Letohradě

17:00

 

DanF

 

 
3.12.
(Pá)
 

Předvánoční Vídeň
Exkurze pro zájemce do adventní Vídně

5:00-23:00

 

MarK, MaMl

 

Florbalový turnaj
Turnaj pro žáky okolních škol (tělocvična PSŠ Letohrad)

 

 

PaWB

 

 
8.12.
(St)
 

Provozní porada
Pravidelná provozní porada

14:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV

 

 
10.12.
(Pá)
 

Předvánoční tvoření
Výroba netradičních lampiček

15:00

 

HanK, MarK, ZdeT

 

 
13.12.
(Po)
 

Doškolovací kurz
Kurz ve sjezdovém lyžování a snowboardingu v Říčkách v Orlických horách

 

 

IvaŠ

 

 
14.12.
(Út)
 

Doškolovací kurz
Kurz ve sjezdovém lyžování a snowboardingu v Říčkách v Orlických horách

 

 

IvaŠ

 

 
15.12.
(St)
 

Doškolovací kurz
Kurz ve sjezdovém lyžování a snowboardingu v Říčkách v Orlických horách

 

 

IvaŠ

 

 
16.12.
(Čt)
 

Doškolovací kurz
Kurz ve sjezdovém lyžování a snowboardingu v Říčkách v Orlických horách

 

 

IvaŠ

 

 
17.12.
(Pá)
 

Maturtní ples
Maturitní ples oktávy 2010/2011 v Orlovně v Letohradě

19:30

 

 

 

Doškolovací kurz
Kurz ve sjezdovém lyžování a snowboardingu v Říčkách v Orlických horách

 

 

IvaŠ

 

 
20.12.
(Po)
 

Systém zdravotnictví v ČR
Přednáška o systému a fungování zdravotnictví v ČR (ČZF)

11:00-12:30

 

 

 

Systém zdravotnictví v ČR
Přednáška o systému a fungování zdravotnictví v ČR (ČZF)

13:00

 

MaMl

 

 
21.12.
(Út)
 

Předvánoční netradiční "olympijské hry"
Soutěžní klání studentů, tříd & učitelů (tělocvična Spartaku)

8:00-10:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

Vánoční besídky
Tradiční vánoční besídky ve třídách

10:00-12:00

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
22.12.
(St)
 

Ředitelské volno

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
23.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
24.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
25.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
26.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
27.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
28.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
29.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
30.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
31.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
1.1.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
2.1.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
3.1.
(Po)
 

Opravné maturitní zkoušky
Písemná práce z angličtiny (90 min)

12:00-13:30

 

MaMl

 

 
4.1.
(Út)
 

Opravné maturitní zkoušky
Písemná práce z geografie

11:00-12:00

 

LenK

 

 
5.1.
(St)
 

Opravné maturitní zkoušky

13:00

 

DanF, JirH, LenK, MaB, HanK, MarK, MaMl, JarS, V.Š., IvaŠ

 

 
6.1.
(Čt)
 

Lyžařské závody
Závody žáků ZŠ a SŠ okresu Ústí nad Orlicí v Říčkách

 

 

 

 

 
9.1.
(Ne)
 

Odjezd na lyžařský výcvik
Začátek lyžařského výcviku na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, LenK, IvaŠ

 

 
10.1.
(Po)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
11.1.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
12.1.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
13.1.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
14.1.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
15.1.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
16.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
17.1.
(Po)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
18.1.
(Út)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
19.1.
(St)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
20.1.
(Čt)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
21.1.
(Pá)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
22.1.
(So)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
23.1.
(Ne)
 

Uzavření klasifikace
Uzavřít klasifikaci za 1. pololetí

 

 

 

 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
24.1.
(Po)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
25.1.
(Út)
 

Klasifikační porada
Závěrečná klasifikační porada za 1. pololetí

15:00

 

 

 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
26.1.
(St)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
27.1.
(Čt)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
28.1.
(Pá)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
29.1.
(So)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
30.1.
(Ne)
 

Studijní pobyt
Studijní pobyt v rámci projektu Comenius ve Finsku

 

 

ZuzŠ

 

 
31.1.
(Po)
 

Předávání vysvědčení
Ukončení 1. pololetí ve třídách - jinak normální výuka dle rozvrhu

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

 

 

 
1.2.
(Út)
 

Dějepisná olympiáda
Okresní kolo dějepisné olympiády v DDM ÚO

8:30-13:00

 

 

 

Hudební exkurze
Exkurze pro studenty Umění-hudebního na koncert Komorní filharmonie Pardubice

 

5 , 6

ZuzŠ

 

 
3.2.
(Čt)
 

Olympiáda z chemie
Okresní kolo olympiády z chemie v Červené Vodě

 

 

MonK

 

 
4.2.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 

 
17.2.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
26.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto

8:00

 

 

 

 
3.3.
(Čt)
 

Provozní porada
Pravidelná provozní porada

14:00

 

PaWB, DanF, JirH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV

 

 
7.3.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
8.3.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
9.3.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
10.3.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
11.3.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
13.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
14.3.
(Po)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
15.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
16.3.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
17.3.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
18.3.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
19.3.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
20.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
21.3.
(Po)
 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
22.3.
(Út)
 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
23.3.
(St)
 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
24.3.
(Čt)
 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

Jánošík
Divadelní představení divadla DRAK v DK Letohrad

 

3 , 4

 

 

 
25.3.
(Pá)
 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
26.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto

8:00

 

 

 

Výměnný pobyt
Závěrečné setkání účastníků projektu Comenius ve Francii

 

 

MaMa, ZuzŠ

 

 
30.3.
(St)
 

Benefiční koncert sboru Boni Pueri
Představení nadačního fondu

18:00

 

 

 

Exkurze do Prahy
Exkurze do ČNB v Praze

 

8

MaMl

 

 
31.3.
(Čt)
 

"Nickyho rodina"
Filmové představení v DK Letohrad (režie: Matěj Mináč)

11:00-12:30

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

MaMl

 

 
5.4.
(Út)
 

Testování SCIO
Testování žáků (OSP, AJ, M, OSZ)

9:00

7 , 8

MaMl

 

 
11.4.
(Po)
 

Opera Carmen
Večerní představení v ND v Praze pro dobrovolníky U-h

19:00

5 , 6

ZuzŠ

 

Návštěva v rámci projektu Comenius
Tommi Lindholm z Finska tzv. "Jobshadowing"

 

 

 

 

 
12.4.
(Út)
 

Čtvrletní klasifikační porada

14:00

 

 

 

Třídní schůzky
Čtvrletní informace o prospěchu a chování žáků ve škole

16:00-18:00

 

 

 

Návštěva v rámci projektu Comenius
Tommi Lindholm z Finska tzv. "Jobshadowing"

 

 

 

 

Zadání písemných maturitních prací
Odevzdat zadání + hodnocení písemných prací MZK

 

 

PaWB, JirH, LenK, LuK, MaB, HanK, MaMl, ZdeN, RadR, ZuzŠ

 

 
13.4.
(St)
 

Jeden svět
Filmová projekce s tématickou lidských práv v ÚO

12:00

5 , 6 , 7 , 8

MaMa

 

Návštěva v rámci projektu Comenius
Tommi Lindholm z Finska tzv. "Jobshadowing"

 

 

 

 

 
14.4.
(Čt)
 

Návštěva v rámci projektu Comenius
Tommi Lindholm z Finska tzv. "Jobshadowing"

 

 

 

 

 
15.4.
(Pá)
 

Plánovaná exkurze do Osvětimi - ZRUŠENO!

 

6 , 7 , 8

MaMl

 

Návštěva v rámci projektu Comenius
Tommi Lindholm z Finska tzv. "Jobshadowing"

 

 

 

 

 
20.4.
(St)
 

Pouta
Film režiséra Radima Špačka v DK Letohrad (40,-)

11:00

4 , 5 , 6 , 7 , 8

MaMl

 

 
21.4.
(Čt)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
22.4.
(Pá)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
23.4.
(So)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
24.4.
(Ne)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
25.4.
(Po)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
28.4.
(Čt)
 

Beseda s redaktorem MF DNES
Beseda pro žáky Semináře mediální výchovy

12:00

3 , 4 , 7 , 8

ZuzŠ

 

 
29.4.
(Pá)
 

Posudky maturitní práce s obhajobou
Odevzdat vypracované posudky maturitní práce s obhajobou (vedoucí + oponenti)

 

 

PaWB, DanF, SimH, LenK, MarK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, ZuzŠ, ZdeT

 

 
3.5.
(Út)
 

Maturita 2011
Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

 
4.5.
(St)
 

Mládí tančí
Vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Žamberku

11:00

1 , 3 , 4

ZuzŠ

 

Účast na mezinárodní soutěži v Houstonu v USA
Aleš Stejskal reprezenatace v soutěži I-SWEEP

 

 

 

 

Plánovaná exkurze do Senátu PČR

 

2

PaWB, MaMl

 

Maturita 2011
Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

 
5.5.
(Čt)
 

Účast na mezinárodní soutěži v Houstonu v USA
Aleš Stejskal reprezenatace v soutěži I-SWEEP

 

 

 

 

Maturita 2011
Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

 
6.5.
(Pá)
 

Účast na mezinárodní soutěži v Houstonu v USA
Aleš Stejskal reprezenatace v soutěži I-SWEEP

 

 

 

 

SELÁJAM 2011 - ! ZRUŠENO !
Tradiční studentská slavnost pro veřejnost na náměstí v Letohradě

 

7

 

 

 
7.5.
(So)
 

Účast na mezinárodní soutěži v Houstonu v USA
Aleš Stejskal reprezenatace v soutěži I-SWEEP

 

 

 

 

 
8.5.
(Ne)
 

Účast na mezinárodní soutěži v Houstonu v USA
Aleš Stejskal reprezenatace v soutěži I-SWEEP

 

 

 

 

 
10.5.
(Út)
 

Maturita 2011
Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

 
11.5.
(St)
 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze do Teplicko-adršpašských skal

 

3

MonK

 

 
12.5.
(Čt)
 

Porada
Pravidelná porada + pedagogická rada týkající se oktávy

 

 

PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, RadR, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LuV, RoZa

 

Maturita 2011
Praktická zkoušk z IVT profilové části MZK

 

8

 

 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze do Teplicko-adršpašských skal

 

3

MonK

 

 
13.5.
(Pá)
 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze do Teplicko-adršpašských skal

 

3

MonK

 

 
17.5.
(Út)
 

Přijímací zkoušky
2. kolo přijímacích zkoušek do primy a kvinty

 

 

 

 

 
18.5.
(St)
 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze kvarty do Českého ráje

 

4

DanF, MaB

 

 
19.5.
(Čt)
 

Exkurze do Kutné Hory

 

2

MonK

 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze kvarty do Českého ráje

 

4

DanF, MaB

 

Letohradská pouť
Pomoc klientům Domova pod hradem Žampach

 

7

 

 

 
20.5.
(Pá)
 

Ústní obhajoby
Obhajoby maturitních prací v rámci profilové části MZK (VO,MV,Lit,U,IVT)

 

8

MarK, JitM, MaMa, MaMl, ZdeN, IvaŠ, ZuzŠ

 

Poznávací exkurze
Poznávací exkurze kvarty do Českého ráje

 

4

DanF, MaB

 

 
23.5.
(Po)
 

Maturitní zkoušky
Oktáva: ústní část společné MZ + profiová část MZ

 

8

MaMl

 

 
24.5.
(Út)
 

Divadelní představení
Zájezd do divadla v Šumperku

 

2 , 3 , 4

DanF

 

Maturitní zkoušky
Oktáva: ústní část společné MZ + profiová část MZ

 

8

MaMl

 

 
25.5.
(St)
 

Maturitní zkoušky
Oktáva: ústní část společné MZ + profiová část MZ

 

8

MaMl

 

 
26.5.
(Čt)
 

Maturitní zkoušky
Oktáva: ústní část společné MZ + profiová část MZ

 

8

MaMl

 

 
27.5.
(Pá)
 

Maturitní zkoušky
Oktáva: ústní část společné MZ + profiová část MZ

 

8

MaMl

 

 
30.5.
(Po)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

 
31.5.
(Út)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

 
1.6.
(St)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

 
2.6.
(Čt)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

Poznávací exkurze
Exkurze na Šumavu

 

7

PaWB, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
3.6.
(Pá)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

Poznávací exkurze
Exkurze na Šumavu

 

7

PaWB, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
4.6.
(So)
 

Poznávací exkurze
Exkurze na Šumavu

 

7

PaWB, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
5.6.
(Ne)
 

Poznávací exkurze
Exkurze na Šumavu

 

7

PaWB, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
6.6.
(Po)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

Poznávací exkurze
Exkurze na Šumavu

 

7

PaWB, IvaŠ, ZuzŠ

 

 
7.6.
(Út)
 

Písemná část společné maturitní zkoušky
Oktáva: didaktické testy + písemné práce společné části MZ

 

8

MaMl

 

 
8.6.
(St)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
9.6.
(Čt)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
10.6.
(Pá)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
11.6.
(So)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
12.6.
(Ne)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
13.6.
(Po)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
14.6.
(Út)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
15.6.
(St)
 

Sázava
Vodácký kurz na řece Sázavě

 

5 , 6

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
17.6.
(Pá)
 

ZMĚNA TERMÍNU předávání maturitních vysvědčení
!!! Předávání přesunuto na PONDĚLÍ 20. 6. !!!

 

8

 

 

 
20.6.
(Po)
 

Předávání maturitních vysvědčení
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v obřadní síni

17:00

8

 

 

 
21.6.
(Út)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1 , 2

PaWB, MaMa, IvaŠ

 

Uzavřít klasifikaci za 2. pololetí

 

 

 

 

 
22.6.
(St)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1 , 2

PaWB, MaMa, IvaŠ

 

 
23.6.
(Čt)
 

Beseda
Beseda s prof. Helenou Illnerovou a senátorem P. Šilarem

 

4 , 5 , 6 , 7

MaMl

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1 , 2

PaWB, MaMa, IvaŠ

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 

LiMi, PaWB, DanF, JirH, SimH, LenK, LuK, MaB, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, AneM, PeM, MaMl, ZdeN, RadR, JaŘ, DraŘ, JarS, Sýk, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, LeV, LuV

 

 
24.6.
(Pá)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

3 , 4

PaWB, MaMa

 

 
25.6.
(So)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

3 , 4

PaWB, MaMa

 

 
26.6.
(Ne)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

3 , 4

PaWB, MaMa

 

 
27.6.
(Po)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

3 , 4

PaWB, MaMa

 

 
29.6.
(St)
 

Ředitelské volno

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7

 

 

 
30.6.
(Čt)
 

Vysvědčení
Slavnostní předávání vysvědčení

7:50- 9:30

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7

 

 

 
29.8.
(Po)
 

Školení BOZP

10:30-12:00

 

 

 

 
30.8.
(Út)
 

Opravné zkoušky z literatury

 

 

MarK, V.Š., ZuzŠ

 

 
31.8.
(St)
 

Opravné zkoušky
(Umění-hudební, němčina)

 

 

 

 

25.8.2011 (15:26)

Zpracováno v systému Bakaláři