Přehled akcí školní rok 2011/12

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Čt)
 

Opravné maturitní zkoušky
Písemné práce opravných MZK (G,Lit,M)

10:00-12:00

 

 

 

 
2.9.
(Pá)
 

Náhradní+opravné MZK
Ústní MZK + obhajoba maturitní práce

11:30-15:00

 

PaWB, JirH, LenK, MonK, HanK, MaMl, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ

 

 
5.9.
(Po)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

DanF, MaMa

 

 
6.9.
(Út)
 

Třídní program se školním psychologem

7:50-10:35

3

SimH

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

DanF, MaMa

 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
7.9.
(St)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

DanF, MaMa

 

 
8.9.
(Čt)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
9.9.
(Pá)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
10.9.
(So)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
11.9.
(Ne)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci n. Orlicí

 

7

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
13.9.
(Út)
 

Film LIDICE
Film Lidice v DK Letohrad (režie:Petr Nikolaev)

11:00-13:15

3, 4, 5, 6, 7, 8

MaMl

 

 
15.9.
(Čt)
 

Třídní program se školním psychologem

7:50-10:35

2

SimS

 

 
16.9.
(Pá)
 

Prezentace expedice do Izraele
Představení spolupráce s gymnáziem ve Světlé n. Sázavou

10:45-12:25

5, 6, 7, 8

 

 

 
19.9.
(Po)
 

Srdíčkový den
Pomoc nadaci Život dětem prodejem drobných předmětů

 

6

HanK

 

 
20.9.
(Út)
 

Třídní program se školním psychologem

7:50-10:35

4

SimH

 

 
27.9.
(Út)
 

Třídní program se školním psychologem

9:50-12:25

7

 

 

Exkurze do Prahy
Výuková exkurze do anatomického ústavu 1.LF UK + výstavy v NM

 

8

MaMl, IvaŠ

 

 
5.10.
(St)
 

Třídní program se školním psychologem

8:45-11:30

1

 

 

 
6.10.
(Čt)
 

Pravidelná provozní porada

15:00

 

 

 

 
12.10.
(St)
 

Třídní program se školním psychologem

9:50-12:25

5

SimH

 

 
13.10.
(Čt)
 

Vandr do Nízkých Tater

 

 

MaMa, V.Š., IvaŠ

 

 
14.10.
(Pá)
 

Vandr do Nízkých Tater

 

 

MaMa, V.Š., IvaŠ

 

 
15.10.
(So)
 

Vandr do Nízkých Tater

 

 

MaMa, V.Š., IvaŠ

 

 
16.10.
(Ne)
 

Vandr do Nízkých Tater

 

 

MaMa, V.Š., IvaŠ

 

 
19.10.
(St)
 

Třídní program se školním psychologem
! ZRUŠENO !

9:50-12:25

6

SimH

 

 
24.10.
(Po)
 

Halloween (kvarta)
Tradiční halloweenská party

16:00-18:30

1, 2, 3, 4

MonK

 

 
26.10.
(St)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
27.10.
(Čt)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
28.10.
(Pá)
 

Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 
31.10.
(Po)
 

Divadelní představení
Divadelní představení SVĚTÁCI v Klicperově divadle v HK

 

6, 7, 8

MarK, MaMl, ZuzŠ

 

 
10.11.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
15.11.
(Út)
 

Pretestace pro Cermat
Zkušební testování pro Cermat (OSZ, Bi, D, G)

9:30-12:30

8

MaMl

 

Čtvrtletní pedagogická rada

14:00-15:45

 

 

 

Třídní schůzky

16:00-18:00

 

 

 

 
23.11.
(St)
 

Film Alois Nebel
Filmové představení v DK Letohrad (40,-)

8:00- 9:30

4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
24.11.
(Čt)
 

Pretestace pro Cermat
Zkušební testování (OSZ, M)

7:50- 9:30

8

MaMl

 

 
26.11.
(So)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
27.11.
(Ne)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
28.11.
(Po)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
29.11.
(Út)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

Recitační soutěž "Nebojte se klasiků"
(Soutěžní kola: 29.11. MŠ+SŠ, 1.12. ZŠ)

 

 

DanF

 

 
30.11.
(St)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
1.12.
(Čt)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

Recitační soutěž "Nebojte se klasiků"
(Soutěžní kola: 29.11. MŠ+SŠ, 1.12. ZŠ)

 

 

DanF

 

 
2.12.
(Pá)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
3.12.
(So)
 

Zahraniční návštěva
Výměnný pobyt v rámci projektu Comenius

 

 

IvaŠ, ZuzŠ

 

 
5.12.
(Po)
 

Mikulášská nadílka

7:50-10:35

5

DanF

 

 
7.12.
(St)
 

Schůzka s rodiči OKTÁVY
Informační schůzka pro rodiče o podobě maturity na LSG

17:00

8

JirH, HanK, JitM, MaMl, ZuzŠ

Geo

 
8.12.
(Čt)
 

Galavečer "Nebojte se klasiků"
Vystoupení vybraných účastníků v Evangelickém kostele v Letohradě

 

 

DanF

 

 
12.12.
(Po)
 

Doškolovací kurz pro učitele lyžování a snowboardu
Kurz pro učitele v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

 
13.12.
(Út)
 

Pilotní testování z ČJ
Pilotní testování žáků kvarty pro ČŠI

 

4

 

 

Doškolovací kurz pro učitele lyžování a snowboardu
Kurz pro učitele v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

 
14.12.
(St)
 

Pilotní testování z M a AJ
Pilotní testování žáků kvarty pro ČŠI

 

4

 

 

Doškolovací kurz pro učitele lyžování a snowboardu
Kurz pro učitele v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

 
15.12.
(Čt)
 

Pravidelná provozní porada

15:00

 

 

 

Doškolovací kurz pro učitele lyžování a snowboardu
Kurz pro učitele v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

Odevzdání přihlášek k maturitě
Ukončení přihlašování oktavánů k jarnímu termínu MZK

 

8

MaMl

 

 
16.12.
(Pá)
 

Maturitní ples
Tradiční maturitní ples oktávy v Lukavici

19:30

8

ZuzŠ

 

Doškolovací kurz pro učitele lyžování a snowboardu
Kurz pro učitele v Říčkách

 

 

IvaŠ

 

 
23.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
24.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
25.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
26.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
27.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
28.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
29.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
30.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
31.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
2.1.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

 

 

 

 
8.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
9.1.
(Po)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
10.1.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
11.1.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
12.1.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
13.1.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
14.1.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
15.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
23.1.
(Po)
 

Pololetní klasifikační porada

15:15

 

 

 

 
31.1.
(Út)
 

Předávání vysvědčení

 

 

 

 

 
3.2.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

 

 

 

 
14.2.
(Út)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
25.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto

9:00-13:30

 

 

 

 
12.3.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
13.3.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
14.3.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
15.3.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
16.3.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

 

 

 

 
18.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
19.3.
(Po)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
20.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
21.3.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
22.3.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
23.3.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
24.3.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

 
25.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

 

PaWB, V.Š., IvaŠ

 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
26.3.
(Po)
 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
27.3.
(Út)
 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
28.3.
(St)
 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
29.3.
(Čt)
 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
30.3.
(Pá)
 

Maturita 2012
Odevzdat maturitní práce a seznam přečtené literatury

 

8

 

 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
31.3.
(So)
 

Zahraniční návštěva
Návštěva v rámci projetku COMENIUS

 

 

 

 

 
5.4.
(Čt)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
6.4.
(Pá)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
7.4.
(So)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
8.4.
(Ne)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
9.4.
(Po)
 

Velikonoční prázdniny

 

 

 

 

 
11.4.
(St)
 

Jeden svět
Filmové představení v rámci festivalu v Ústí nad Orlicí

11:40-14:10

5, 6, 7

MaMa

 

 
17.4.
(Út)
 

Protiprávní jednání
Beseda s příslušníky Policie ČR

7:50- 9:30

3, 4

MaMl

 

 
18.4.
(St)
 

Protiprávní jednání
Beseda s příslušníky Policie ČR

7:50- 9:30

5, 6

MaMl

 

Třídní schůzky

16:00-18:00

 

 

 

 
23.4.
(Po)
 

Přijímací zkoušky
1a. kolo

8:00-11:30

 

JitM, V.Š.

 

 
25.4.
(St)
 

Přijímací zkoušky
1b. kolo

8:00-11:30

 

JitM, V.Š.

 

 
30.4.
(Po)
 

Ředitelské volno

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
2.5.
(St)
 

Písemná část společné části MZK
Didaktické testy, písemné práce

 

8

 

 

 
3.5.
(Čt)
 

Písemná část společné části MZK
Didaktické testy, písemné práce

 

8

 

 

 
4.5.
(Pá)
 

SELÁJAM 2012

16:00

7

 

 

Písemná část společné části MZK
Didaktické testy, písemné práce

 

8

 

 

 
7.5.
(Po)
 

Ředitelské volno

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
9.5.
(St)
 

Studijní volno
Povinná příprava k MZK

 

8

 

 

Písemná část profilové MZK
Písemná práce z NĚMČINY (90 min)

 

8

 

 

 
10.5.
(Čt)
 

Písemná část společné části MZK
Didaktické testy, písemné práce

 

8

 

 

 
11.5.
(Pá)
 

Písemná část společné části MZK
Didaktické testy, písemné práce

 

8

 

 

 
12.5.
(So)
 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
13.5.
(Ne)
 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
14.5.
(Po)
 

Praktická zkouška z IVT
Zkouška profilové části MZK

12:30-17:30

8

 

 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
15.5.
(Út)
 

Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
16.5.
(St)
 

"Fukušima rok poté"
Beseda s RNDr. Vladimírem Wagnerem

17:00

 

 

 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

 
17.5.
(Čt)
 

Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
18.5.
(Pá)
 

Písemné práce profilové části MZK

 

8

 

 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
19.5.
(So)
 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
20.5.
(Ne)
 

Intel ISEF v Pittsburghu
Účast studenta Aleše STEJSKALA na mezinárodní soutěži v Pittsburghu v USA

 

 

 

 

 
21.5.
(Po)
 

Studijní volno
Povinná příprava k MZK

 

8

 

 

 
22.5.
(Út)
 

Studijní volno
Povinná příprava k MZK

 

8

 

 

 
23.5.
(St)
 

Testování pro ČŠI
Pilotní testování žáků kvarty z ČJ, AJ, M

 

4

ZdeN

 

Studijní volno
Povinná příprava k MZK

 

8

 

 

 
24.5.
(Čt)
 

Studijní volno
Povinná příprava k MZK

 

8

 

 

 
25.5.
(Pá)
 

Maturitní zkoušky
Zahájení + ústní zkoušení společné části MZK

6:30

8

 

 

 
28.5.
(Po)
 

Maturitní zkoušky
Profilová část + ústní část společné MZK

 

8

 

 

 
29.5.
(Út)
 

Maturitní zkoušky
Profilová část + ústní část společné MZK

 

8

 

 

 
30.5.
(St)
 

Maturitní zkoušky
Profilová část + ústní část společné MZK

 

8

 

 

 
31.5.
(Čt)
 

Maturitní zkoušky
Profilová část + ústní část společné MZK

 

8

 

 

Poznávací exkurze
Exkurze na Dlouhé Stráně a do Velkých Losin

 

4, 5

MonK, Mar

 

 
1.6.
(Pá)
 

Maturitní zkoušky
Profilová část + ústní část společné MZK

 

8

 

 

 
5.6.
(Út)
 

Školní výlet
Exkurze do Kutné Hory a okolí

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
6.6.
(St)
 

Školní výlet
Exkurze do Kutné Hory a okolí

 

2

MonK, IvaŠ

 

 
7.6.
(Čt)
 

Školní výlet

 

7

MarK

 

 
8.6.
(Pá)
 

Předávání maturitních vysvědčení
Slavnostní předání vysvědčení v obřadní síni

16:00

8

 

 

Školní výlet

 

7

MarK

 

 
10.6.
(Ne)
 

Školní výlet
Poznávací exkurze do Lužických hor

 

6

MaMa, JaŘ

 

 
11.6.
(Po)
 

Školní výlet
Poznávací exkurze kvarty do Liberce a okolí

 

4

DanF, MonK

 

Školní výlet
Poznávací exkurze do Lužických hor

 

6

MaMa, JaŘ

 

 
12.6.
(Út)
 

Školní výlet
Poznávací exkurze kvarty do Liberce a okolí

 

4

DanF, MonK

 

Školní výlet
Poznávací exkurze do Lužických hor

 

6

MaMa, JaŘ

 

 
13.6.
(St)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

Školní výlet
Poznávací exkurze kvarty do Liberce a okolí

 

4

DanF, MonK

 

Školní výlet
Poznávací exkurze do Lužických hor

 

6

MaMa, JaŘ

 

 
14.6.
(Čt)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
15.6.
(Pá)
 

Školní výlet
Cyklovýlet do Brandýsa n. Orlicí

 

1

HanK, SimS

 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
16.6.
(So)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
17.6.
(Ne)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
18.6.
(Po)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
19.6.
(Út)
 

"SÁZAVA"
Vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, IvaŠ

 

 
20.6.
(St)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, HanK, MaMa

 

 
21.6.
(Čt)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, HanK, MaMa

 

 
22.6.
(Pá)
 

Uzavření klasifikace
Uzavření klasifikace a docházky za 2. pololetí

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, HanK, MaMa

 

 
23.6.
(So)
 

Školní výlet
Školní výlet na Plačtivce

 

3

PaWB

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

 

1

PaWB, HanK, MaMa

 

 
24.6.
(Ne)
 

Školní výlet
Školní výlet na Plačtivce

 

3

PaWB

 

 
25.6.
(Po)
 

Závěrečná pololetní pedagogická rada

14:00

 

 

 

Školní výlet
Školní výlet na Plačtivce

 

3

PaWB

 

 
26.6.
(Út)
 

Úklid tříd a školy

 

1, 2, 4

 

 

Školní výlet
Školní výlet na Plačtivce

 

3

PaWB

 

 
27.6.
(St)
 

"FIGAROVA SVATBA"
Divadelní představení v Klicperově divadle v HK (režie: David Drábek)

 

5, 6, 7

MarK, MaMl

 

 
28.6.
(Čt)
 

Úklid tříd a školy

7:50-10:35

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

PaWB, DanF, MonK, HanK, MarK, MaMa, IvaŠ

 

 
29.6.
(Pá)
 

Předávání vysvědčení

 

 

 

 

13.6.2012 (18:03)

Zpracováno v systému Bakaláři