Přehled akcí školní rok 2012/13

 

Akce

Termín

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.9.
(Po)
 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne ve tříchách a na zámeckém nádvoří

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
4.9.
(Út)
 

MZK - opravné písemné práce
Opravné maturitní písemky profilové části (A, N, D)

8:00-10:00

 

 

 

 
5.9.
(St)
 

Opravné MZK
Opravná písemná maturiní prověrka z Uh

7:50- 8:35

 

 

 

 
10.9.
(Po)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MonK, MaMa

 

 
11.9.
(Út)
 

MZK - opravné zkoušky
Opravné ústní zkoušky a obhajoby společné i profilové části MZK

14:00

 

PaWB, JirH, LenK, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMl, OndP, ZuzŠ

 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MonK, MaMa

 

 
12.9.
(St)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, MaMl

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz kvinty v Říčkách

 

5

MonK, MaMa

 

 
13.9.
(Čt)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, MaMl

 

 
14.9.
(Pá)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

Adaptační kurz
Adaptační kurz primy v Dolní Čermné

 

1

JitM, MaMl

 

 
15.9.
(So)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
16.9.
(Ne)
 

Turistický kurz
Turistický kurz septimy v Klášterci nad Orlicí

 

7

PaWB, IvaŠ

 

 
20.9.
(Čt)
 

Beseda s autory KALF
Beseda s autory Klubu literatury faktu

9:00-10:30

 

DanF

 

 
26.9.
(St)
 

Provozní porada
Pravidelná provozní porada

14:15

 

 

 

 
28.9.
(Pá)
 

Volno - státní svátek

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
10.10.
(St)
 

Výuková exkurze
Exkurze studentů SVS6+SVS8 a EtV7,8 do Domova pod hradem Žampach

12:35-15:00

6, 7, 8

MaMl

 

 
17.10.
(St)
 

Provozní porada
Pravidelná provozní porada

14:15

 

 

 

 
18.10.
(Čt)
 

Přednáška
RNDR. Peter Zamarovský, CSc.

 

 

 

 

 
22.10.
(Po)
 

Beseda s Petrem PITHARTEM
Beseda s místopředsedou Senátu PČR a senátorem P. Šilarem

 

6, 7, 8

MaMl

 

 
25.10.
(Čt)
 

Podzimní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
26.10.
(Pá)
 

Podzimní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
29.10.
(Po)
 

Školní psycholožka
Setkání třídy se školní psycholožkou Mgr. Hybšovou

7:50- 9:30

5

 

 

Školní psycholožka
Setkání primy se školní psycholožkou Mgr. Hybšovou

9:50-11:30

1

 

 

 
30.10.
(Út)
 

Divadelní představení Válka s mloky
Divadlo v DK Letohrad (50,-)

10:00

 

 

 

 
7.11.
(St)
 

Film "Poslední let Petra Ginze"
Filmové představení v DK Letohrad (40,-)

10:45-12:25

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

MaMl

 

Exkurze do Českého rozhlasu v Praze
Exkurze žáků mediální výchovy do ČRo

 

3, 4, 7, 8

ZuzŠ

 

 
12.11.
(Po)
 

Projekt COMENIUS
Finanční sbírka formou prodeje občerstvení ve prospěch Charitas

9:30-10:35

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

ZuzŠ

 

 
13.11.
(Út)
 

Čtvrtletní pedagogická rada

14:00

 

ChuA, PaWB, DanF, JirH, LenK, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, OndP, MarP, RadR, Sýk, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT

 

Třídní schůzky
Informace o prospěchu a chování pro rodiče

16:00-18:00

 

 

 

 
15.11.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
25.11.
(Ne)
 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

 
26.11.
(Po)
 

Projekt COMENIUS
Zahraniční návštěva projektu u nás

 

 

LenK, ZuzŠ

 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

 
27.11.
(Út)
 

Projekt COMENIUS
Zahraniční návštěva projektu u nás

 

 

LenK, ZuzŠ

 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

"Nebojte se klasiků"
Recitační soutěž

 

 

DanF

 

 
28.11.
(St)
 

Projekt COMENIUS
Zahraniční návštěva projektu u nás

 

 

LenK, ZuzŠ

 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

 
29.11.
(Čt)
 

Projekt COMENIUS
Zahraniční návštěva projektu u nás

 

 

LenK, ZuzŠ

 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

"Nebojte se klasiků"
Recitační soutěž

 

 

DanF

 

 
30.11.
(Pá)
 

Projekt COMENIUS
Zahraniční návštěva projektu u nás

 

 

LenK, ZuzŠ

 

Projekt COMENIUS
Návštěva našich studentů v polské Varšavě

 

 

MonK, JitM

 

Odevzdání přihlášek k MZK
Přihlašování ke společné i profilové části v jarním termínu MZK 2013

 

8

MaMl

 

 
5.12.
(St)
 

Mikulášská nadílka

 

5

 

 

 
6.12.
(Čt)
 

"Nebojte se klasiků"
Slavnostní galavečer vítězů recitační soutěže

 

 

DanF

 

 
12.12.
(St)
 

Pravidelná provozní porada

14:00-15:30

 

 

 

 
22.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
23.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
24.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
25.12.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
26.12.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
27.12.
(Čt)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
28.12.
(Pá)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
29.12.
(So)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
30.12.
(Ne)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
31.12.
(Po)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
1.1.
(Út)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
2.1.
(St)
 

Vánoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
11.1.
(Pá)
 

Maturitní ples
Tradiční maturitní ples oktávy v Orlovně v Letohradě na Orlici

19:30

8

 

 

 
13.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
14.1.
(Po)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
15.1.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
16.1.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
17.1.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
18.1.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
19.1.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
20.1.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský výcvik na Černé hoře v Krkonoších

 

2

PaWB, IvaŠ

 

 
25.1.
(Pá)
 

Uzavření docházky a klasifikace

 

 

 

 

 
28.1.
(Po)
 

Pololetní klasifikační porada

14:15-16:40

 

ChuA, PaWB, DanF, JirH, LenK, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, MaMl, ZdeN, OndP, MarP, RadR, Sýk, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT, Vo, LeV

 

 
1.2.
(Pá)
 

Pololetní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
4.2.
(Po)
 

Jarní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
5.2.
(Út)
 

Jarní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
6.2.
(St)
 

Jarní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
7.2.
(Čt)
 

Jarní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
8.2.
(Pá)
 

Jarní prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
14.2.
(Čt)
 

Den otevřených dveří

16:00-18:00

 

 

 

 
16.2.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto I. termín

9:00

 

 

 

 
1.3.
(Pá)
 

Lyžování v Alpách
Lyžařský zájezd pro zájemce do Alp

 

 

V.Š., IvaŠ

 

 
2.3.
(So)
 

Přijímací zkoušky nanečisto II. termín

9:00

 

 

 

Lyžování v Alpách
Lyžařský zájezd pro zájemce do Alp

 

 

V.Š., IvaŠ

 

 
3.3.
(Ne)
 

Lyžování v Alpách
Lyžařský zájezd pro zájemce do Alp

 

 

V.Š., IvaŠ

 

 
4.3.
(Po)
 

Lyžování v Alpách
Lyžařský zájezd pro zájemce do Alp

 

 

V.Š., IvaŠ

 

 
5.3.
(Út)
 

Lyžování v Alpách
Lyžařský zájezd pro zájemce do Alp

 

 

V.Š., IvaŠ

 

 
11.3.
(Po)
 

Program se školní psycholožkou
Kolektivní práce primy s Mgr. Simonou Hybšovou

7:50- 9:30

1

 

 

 
15.3.
(Pá)
 

Indie - známá neznámá
Prezentace z cest po Indii a hry carrom

 

1, 2, 4, 6

MaMl

 

 
17.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
18.3.
(Po)
 

Program se školní psycholožkou
Kolektivní práce primy s Mgr. Simonou Hybšovou

7:50- 9:30

1

 

 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
19.3.
(Út)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
20.3.
(St)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
21.3.
(Čt)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
22.3.
(Pá)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
23.3.
(So)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
24.3.
(Ne)
 

Lyžařský výcvik
Lyžařský kurz na Černé hoře v Krkonoších

 

6

PaWB, IvaŠ

 

 
26.3.
(Út)
 

Tradiční benefice ke Dni učitelů
Benefiční představení v DK Letohrad

18:00-19:00

 

 

 

 
28.3.
(Čt)
 

Velikonoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
29.3.
(Pá)
 

Velikonoční prázdniny

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

 

 
1.4.
(Po)
 

VOLNO

 

 

 

 

 
5.4.
(Pá)
 

Divadlo Žebrácká opera (V. Havel)
Představení v Klicperově divadle v HK

 

5, 6, 7, 8

 

 

 
10.4.
(St)
 

Festival Jeden svět
Problematika lidských práv v Ústí nad Orlicí

11:40-15:00

5, 6, 7, 8

MaMa

 

 
17.4.
(St)
 

Čtvrtletní pedagogická rada

14:00

 

ChuA, PaWB, DanF, JirH, LenK, MonK, HanK, MarK, JitM, MaMa, Mar, PeM, MaMl, ZdeN, OndP, MarP, RadR, Sýk, V.Š., IvaŠ, ZuzŠ, DanŠ, ZdeT

 

Třídní schůzky
Informace o prospěchu a chování pro rodiče

16:00-18:00

 

 

 

 
22.4.
(Po)
 

Přijímací zkoušky 1. kolo

 

 

V.Š.

 

 
24.4.
(St)
 

Přijímací zkoušky 1. kolo

 

 

V.Š.

 

Klasifikační porada
Závěrečná klasifikační porada oktávy

 

8

 

 

 
25.4.
(Čt)
 

Poznávací exkurze do Prahy
Exurze pro žáky LabP + SeBi-Ch na PřF UK

 

3, 4, 6

JitM

 

 
29.4.
(Po)
 

OKTÁVA - studijní volno

 

8

 

 

Ředitelské VOLNO

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

 
30.4.
(Út)
 

OKTÁVA - studijní volno

 

8

 

 

Ředitelské VOLNO

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 

 

 
1.5.
(St)
 

VOLNO

 

 

 

 

 
2.5.
(Čt)
 

Písemná část společné části MZK
Písemné práce a didaktické testy (ČJ, CJ, M)

 

8

MaMl

 

 
3.5.
(Pá)
 

Písemná část společné části MZK
Písemné práce a didaktické testy (ČJ, CJ, M)

 

8

MaMl

 

 
7.5.
(Út)
 

MZK písemná práce z angličtiny
Profilová část MZK

 

8

 

 

 
8.5.
(St)
 

VOLNO

 

 

 

 

 
9.5.
(Čt)
 

MZK písemná práce z geografie a fyziky
Profilová část MZK

 

8

 

 

 
13.5.
(Po)
 

OKTÁVA - studijní volno

 

8

 

 

 
14.5.
(Út)
 

OKTÁVA - studijní volno

 

8

 

 

 
15.5.
(St)
 

OKTÁVA - studijní volno

 

8

 

 

 
16.5.
(Čt)
 

Ústní zkoušky MZK
Ústní zkoušky společné i profilové části MZK

 

8

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

Ústní zkoušky MZK
Ústní zkoušky společné i profilové části MZK

 

8

 

 

Divadelní představení
Divadlo v Šumperku

 

2, 3, 4

DanF

 

 
23.5.
(Čt)
 

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

17:30-18:30

1, 8

 

 

 
27.5.
(Po)
 

Poznávací exkurze do Jeseníků
Exkruze na Dlouhé Stráně a do Velkých Losin

 

4, 7

MonK

 

 
29.5.
(St)
 

Pobytová exkurze
Poznávací exkurze na Lednicko-Valticko

 

6

DanF, MonK

 

 
30.5.
(Čt)
 

Pobytová exkurze
Poznávací exkurze na Lednicko-Valticko

 

6

DanF, MonK

 

Testování žáků
Povinné testování žáků 9. roč. ZŠ a víceletých gymnázií

 

4

 

 

 
31.5.
(Pá)
 

Pobytová exkurze
Poznávací exkurze na Lednicko-Valticko

 

6

DanF, MonK

 

 
3.6.
(Po)
 

"Umětse nebát minulosti"
Přednáška a diskuse s bývalým ředitelem ÚSTR Danielem Hermanem

9:50-11:30

4

MaMl

 

 
5.6.
(St)
 

Dějepisná exkurze
Exkurze do neolitického archeoparku ve Všestarech u HK

 

1

MaMl

 

 
6.6.
(Čt)
 

Carrom
Návštěva rozhodčího carromu v rámci klubu deskových her

16:00-18:00

 

 

 

 
10.6.
(Po)
 

Přednáška "ČSSR v období normalizace"

10:45-11:30

6, 7

MaMl

 

Prezentace "Pražské jaro 1968 a ČSSR v obd. normalizace"

11:40-12:25

4

MaMl

 

Práce klinického psychologa
přednáška a beseda(pouze pro semininaristy společenskovědního semináře)

13:25-15:00

6

MaMl

 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
11.6.
(Út)
 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
12.6.
(St)
 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
13.6.
(Čt)
 

Pobytová exkurze do Rychlebských hor

 

7

MaMa

 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
14.6.
(Pá)
 

Pobytová exkurze do Rychlebských hor

 

7

MaMa

 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
15.6.
(So)
 

Pobytová exkurze do Rychlebských hor

 

7

MaMa

 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
16.6.
(Ne)
 

Pobytová exkurze do Rychlebských hor

 

7

MaMa

 

Vodácký kurz
Tradiční vodácký kurz na Sázavě

 

5

PaWB, MonK, V.Š., IvaŠ

 

 
18.6.
(Út)
 

Informační schůzka
Informace pro rodiče budoucích primánů a nových kvintánů

17:00-18:00

 

JitM, V.Š.

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
19.6.
(St)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
20.6.
(Čt)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
21.6.
(Pá)
 

"Cestou nekonečného kruhu"
Zážitkový kurz na Plačtivce

 

1

PaWB, MaMa

 

 
23.6.
(Ne)
 

Poznávací exkurze do Bavorska
Výlet pro zájemce z řad němčinářů

 

 

MaMa, Vo

 

 
24.6.
(Po)
 

Klasifikační porada

14:10-15:30

 

 

 

Poznávací exkurze do Bavorska
Výlet pro zájemce z řad němčinářů

 

 

MaMa, Vo

 

 
25.6.
(Út)
 

Odevzdání přihlášek k opravné MZK

 

8

MaMl

 

Poznávací exkurze do Bavorska
Výlet pro zájemce z řad němčinářů

 

 

MaMa, Vo

 

 
26.6.
(St)
 

Koncert, který vám možná změní život
Představení České filharmonie v Rudolfinu (moderuje Jan Budař)

 

5, 6

MaMl, ZuzŠ

 

 
27.6.
(Čt)
 

Závěrečná provozní porada

11:30-12:30

 

 

 

13.6.2013 (10:22)

Zpracováno v systému Bakaláři