Přehled akcí školní rok 2014/15

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Po)
 

 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne na zámeckém nádvoří

 

 
3.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Říčkách

5
Machačný Marek, Šemberová Vávrová Ivana

 
4.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Říčkách

5
Machačný Marek, Šemberová Vávrová Ivana

 
5.9.
(Pá)
 

9:50-10:35

Mykologická přednáška
Teoretická průprava na sběr hub

4, 6
Kroumanová Hana, Mlynářová Martina

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Říčkách

5
Machačný Marek, Šemberová Vávrová Ivana

 
7.9.
(Ne)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
8.9.
(Po)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
9.9.
(Út)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
10.9.
(St)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
11.9.
(Čt)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
12.9.
(Pá)
 

7:50-10:35

Sběr hub v okolí Letohradu

4, 6
Kroumanová Hana, Padalík Ondřej

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
13.9.
(So)
 

 

Turistický kurz
Sportovní kurz v Klášterci nad Orlicí

7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
16.9.
(Út)
 

10:00-11:30

MZK - písemné práce
Maturitní písemné práce (Š, G)

Marková Milada, Mlynářová Martina

 
17.9.
(St)
 

14:00-17:30

Opravné MZK
Opravné maturitní zkoušky (ústní + obhajoby)

Bendl Pavel, Formánková Dana, Hybš Jiří, Kristek Tereza, Kroumanová Hana, Kulhavá Martina, Macháčková Jitka, Machačný Marek, Mlynářová Martina, Šembera Vratislav, Vyčítalová Ludmila
8

 
22.9.
(Po)
 

14:30

Odjezd na adaptační kurz
Přesun primánů do Dolní Čermné

1
Macháčková Jitka, Machačný Marek

 

"Srdíčkový den"
Tradiční sbírka pro nadaci Život dětem

6

 
23.9.
(Út)
 

14:00-15:00

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní workshop k zahájení projektu

Kmoníčková Eva

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Dolní Čermné

1
Macháčková Jitka, Machačný Marek

 

Přespolní běh
Soutěž v Šedivském lomu (výběr žáků I.-IV.)

 

 
24.9.
(St)
 

 

Poznávací exkurze
Školní výlet do Máchova kraje

8
Formánková Dana, Kroumanová Hana

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Dolní Čermné

1
Macháčková Jitka, Machačný Marek

 
25.9.
(Čt)
 

10:00-11:30

Beseda s autory KALF
Setkání se spisovateli v DK Letohrad

4, 6

 

Adaptační kurz
Tradiční seznamovací kurz v Dolní Čermné

1
Macháčková Jitka, Machačný Marek

 

Poznávací exkurze
Školní výlet do Máchova kraje

8
Formánková Dana, Kroumanová Hana

 
26.9.
(Pá)
 

 

Poznávací exkurze
Školní výlet do Máchova kraje

8
Formánková Dana, Kroumanová Hana

 
30.9.
(Út)
 

 

Přespolní běh
Soutěž v přespolním běhu v Chocni

Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
1.10.
(St)
 

13:45-15:00

Pravidelná provozní porada

 

 
2.10.
(Čt)
 

 

Turnaj v softbalu

Bendl Pavel

 
5.10.
(Ne)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 
6.10.
(Po)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 
7.10.
(Út)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 
8.10.
(St)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 
9.10.
(Čt)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 

Soutěž v přespolním běhu
Krajské kolo v Pardubicích

Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
10.10.
(Pá)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Úvodní setkání škol ze Slovenska, Maďarska a Polska u nás

 

 
15.10.
(St)
 

 

Exkurze do firmy MEDESA v Poličce
Exkurze v rámci projektu "Učíme se podnikat"

5
Formánková Dana

 
16.10.
(Čt)
 

9:50-11:30

Indiáni - včera a dnes
Přednáška o životě indiánů (30,-)

1, 2, 3
Geo

 
21.10.
(Út)
 

11:40-13:20

Program se školní psycholožkou

1
Hybšová Simona
1

 
22.10.
(St)
 

 

Finále soutěže v přespolním běhu

Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
23.10.
(Čt)
 

16:00

Beseda s Václavem Klausem ml.
Beseda a diskuse o českém školství

 

 

Exkurze do laboratoří PřF UK
Exkurze pro seminaristy LabP do Prahy

Macháčková Jitka

 
24.10.
(Pá)
 

 

"Pískomil se vrací"
Hudební představení v DK Letohrad (40,-)

1, 2

 
27.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
29.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Čt)
 

16:00-19:00

Halloween
Tradiční zábavné odpoledne pro žáky nižšího stupně gymnázia

1, 2, 3, 4

 
3.11.
(Po)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
4.11.
(Út)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
5.11.
(St)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
6.11.
(Čt)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
7.11.
(Pá)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
8.11.
(So)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Budapešti v rámci projektu

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
12.11.
(St)
 

16:00-18:00

Den otevřených dveří
Návštěvní den

 

 
13.11.
(Čt)
 

14:00-15:30

Pedagogická rada za 1. pololetí

 

16:00-18:00

Třídní schůzky
Informace o prospěchu a chování pro rodiče

 

 
14.11.
(Pá)
 

9:30-11:00

"Já ten trapas nepřežiju"
Naukový pořad o společenském chování s M. Dolinovou v DK (40,-)

1, 2, 3, 4, 5

 
17.11.
(Po)
 

 

Státní svátek ČR

 

 
19.11.
(St)
 

10:00-11:15

"Divadlo nekouše"
Výukový program v sále ZUŠ

1, 2, 3

11:30-12:45

"Divadlo nekouše"

4, 5, 6

 

"Bodies"
Výuková exkurze do Brna

7
Krejčová Monika, Šemberová Vávrová Ivana

 
20.11.
(Čt)
 

17:00

"Život ve vesmíru"
Přednáška s Janem Veselým (hvězdárna HK)

 

 
25.11.
(Út)
 

13:00

"Nebojte se klasiků"
Soutěžní kolo pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Formánková Dana

 
27.11.
(Čt)
 

13:00

"Nebojte se klasiků"
Soutěžní kolo pro 2. stupeň ZŠ a SS

Formánková Dana

 
28.11.
(Pá)
 

 

"Adventní Vídeň"
Tradiční zájezd pro zájemce za předvánoční atmosférou

Valentová Olga

 
30.11.
(Ne)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
1.12.
(Po)
 

 

Odevzdání přihlášek k MZK

8

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
2.12.
(Út)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
3.12.
(St)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
4.12.
(Čt)
 

17:00

Nebojte se klasiků
Galavečer oceněných v recitační soutěži

Formánková Dana

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
5.12.
(Pá)
 

7:50-11:30

Mikulášská nadílka

5

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v Bratislavě v rámci projektu

Kroumanová Hana, Macháčková Jitka

 
8.12.
(Po)
 

 

Doškolovací kurz
Kurz lyžování a snowboardingu v Říčkách

Šemberová Vávrová Ivana

 
9.12.
(Út)
 

10:15

Vánoční koncert ZUŠ
Tradiční koncert v DK Letohrad (30,-)

1, 2, 3

 

Doškolovací kurz
Kurz lyžování a snowboardingu v Říčkách

Šemberová Vávrová Ivana

 
10.12.
(St)
 

13:45-15:00

Pravidelná provozní porada

 

 

Doškolovací kurz
Kurz lyžování a snowboardingu v Říčkách

Šemberová Vávrová Ivana

 
11.12.
(Čt)
 

 

Doškolovací kurz
Kurz lyžování a snowboardingu v Říčkách

Šemberová Vávrová Ivana

 
12.12.
(Pá)
 

 

Doškolovací kurz
Kurz lyžování a snowboardingu v Říčkách

Šemberová Vávrová Ivana

 
19.12.
(Pá)
 

8:00- 9:30

"Tři bratři"
Film v DK Letohrad (30,-)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

19:00

Maturitní ples
Tradiční maturitní ples v Lukavici

8

 
22.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
23.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
4.1.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
11.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
12.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
13.1.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
14.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
15.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
16.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
17.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
18.1.
(Ne)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 

Lyžařský výcvik
Lyžák v Krkonoších na Černé hoře

2
Bendl Pavel, Kmoníčková Eva, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
19.1.
(Po)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 
20.1.
(Út)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 
21.1.
(St)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 
22.1.
(Čt)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 
23.1.
(Pá)
 

 

"Boříme národní stereotypy"
Návštěva partnerské školy v polském městě Kalisz v rámci projektu

Machačný Marek, Padalík Ondřej

 
26.1.
(Po)
 

14:00

Pololetní pedagogická rada

 

 
30.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
12.2.
(Čt)
 

 

"Wolkrův Prostějov 2015"
Okresní kolo recitační soutěže v ÚO

Formánková Dana

 
13.2.
(Pá)
 

11:40-13:20

Přednáška s prezentací o Vietnamu
Prezentace v angličtině s Ianem Wiebkinem, kt. tam fotografoval

7, 8

 
16.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
17.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
18.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
19.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
20.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
21.2.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
22.2.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
24.2.
(Út)
 

7:50-12:25

Anglická olympiáda
Okresní kolo pro žáky primy až kvarty v ÚO

Kmoníčková Eva

 
26.2.
(Čt)
 

16:00-18:00

Den otevřených dveří
Návštěvní den

 

 

Anglická olympiáda
Okresní kolo pro žáky kvinty až oktávy v ÚO

Hybš Jiří

 
27.2.
(Pá)
 

 

Testování SCIO
Pilotní testování úloh AJ,M,ZSV,OSP

8

 
4.3.
(St)
 

13:45-15:00

Pravidelná provozní porada

 

15:00-18:00

Přijímačky nanečisto
Zkušební testy pro uchazeče o studium

 

 
12.3.
(Čt)
 

 

Ekurze do Prahy
Divadelní představení v Divadle Na zábradlí

6, 7
Kulhavá Martina, Mlynářová Martina

 
15.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
16.3.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
17.3.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
18.3.
(St)
 

 

Matematická olympiáda
Krajské kolo v Pardubicích

 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
19.3.
(Čt)
 

 

Dějepisná olympiáda
Krajské kolo v Pardubicích

Machačný Marek

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
20.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
21.3.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
22.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Výcvik na Černé hoře v Krkonoších

6
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
25.3.
(St)
 

9:50-11:30

"BITCOIN" - virtuální platidlo
Prezentace s besedou

6, 7, 8

 
26.3.
(Čt)
 

 

"Masterclasses"
Internetové propojení se střediskem CERN ve Švýcarsku

Marková Milada

 
2.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
3.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
6.4.
(Po)
 

 

Velikonoce

 

 
8.4.
(St)
 

 

Matematická olympiáda
Okresní kolo olympiády v ÚO

 

 
9.4.
(Čt)
 

 

Olympiáda v ČJ
Krajské kolo olympiády v Pardubicích

Formánková Dana

 

Běžecký maratón
Sportovní soutěž v Pardubicích

Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
13.4.
(Po)
 

7:50-10:35

"Jeden svět"
Filmová projekce s následnou besedou v ÚO

6, 7
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
14.4.
(Út)
 

14:00-15:30

Pedagogická rada za 3. čtvrtletí

 

16:00-18:00

Třídní schůzky
Informace o prospěchu a chování pro rodiče

 

 
17.4.
(Pá)
 

9:50-11:30

"Straka v říši entropie"
LISTování v DK Letohrad (40,-)

1, 2, 3, 4

 
22.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky 1. kolo

 

 
23.4.
(Čt)
 

 

Přijímací zkoušky 1. kolo

 

 
27.4.
(Po)
 

 

Celodenní biologická exkurze
Exkurze do zámeckých zahrad v Doudlebách n. Orl.

5
Šemberová Vávrová Ivana

 
28.4.
(Út)
 

9:30

Závěrečná klasifikační porada oktávy

Bendl Pavel, Formánková Dana, Hybš Jiří, Hybšová Simona, Kroumanová Hana, Kulhavá Martina, Macháčková Jitka, Marková Milada, Mlynářová Martina, Nutz Zdeněk, Padalík Ondřej, Šembera Vratislav, Šemberová Vávrová Ivana, Vyčítalová Ludmila

15:00

Příprava vystoupení na SELÁJAM
Příprava učitelů v Písečné

 

 
29.4.
(St)
 

8:50

Převzetí MZK dokumentace

Šembera Vratislav

 
1.5.
(Pá)
 

 

Státní svátek ČR

 

 
4.5.
(Po)
 

 

Maturitní zkoušky
Písemná část MZK (společná+profilová)

8

 
5.5.
(Út)
 

 

Maturitní zkoušky
Písemná část MZK (společná+profilová)

8

 
6.5.
(St)
 

16:00

SELÁJAM 2015
Tradiční studentská slavnost na Václavském nám.

 

 

Maturitní zkoušky
Písemná část MZK (společná+profilová)

8

 
7.5.
(Čt)
 

 

Maturitní zkoušky
Písemná část MZK (společná+profilová)

8

 
8.5.
(Pá)
 

 

Státní svátek ČR

 

 
11.5.
(Po)
 

 

"Svatý týden"
Studijní volno před ústní částí MZK

8

 
12.5.
(Út)
 

 

"Svatý týden"
Studijní volno před ústní částí MZK

8

 

Poznávací exkurze do Kutné Hory

3
Kulhavá Martina, Mlynářová Martina

 
13.5.
(St)
 

 

"Svatý týden"
Studijní volno před ústní částí MZK

8

 

Poznávací exkurze do Kutné Hory

3
Kulhavá Martina, Mlynářová Martina

 
14.5.
(Čt)
 

8:45-11:30

Pomoc na letohradské pouti
Tradiční spolupráce s Domovem pod hradem Žampach

7

 

"Svatý týden"
Studijní volno před ústní částí MZK

8

 
15.5.
(Pá)
 

 

"Svatý týden"
Studijní volno před ústní částí MZK

8

 
18.5.
(Po)
 

 

MZK - Jaro 2015
Ústní část + obhajoby společné a profilové části MZK

8
Formánková Dana, Mlynářová Martina

 
19.5.
(Út)
 

 

MZK - Jaro 2015
Ústní část + obhajoby společné a profilové části MZK

8
Formánková Dana, Mlynářová Martina

 
20.5.
(St)
 

 

MZK - Jaro 2015
Ústní část + obhajoby společné a profilové části MZK

8
Formánková Dana, Mlynářová Martina

 
21.5.
(Čt)
 

 

MZK - Jaro 2015
Ústní část + obhajoby společné a profilové části MZK

8
Formánková Dana, Mlynářová Martina

 
22.5.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
28.5.
(Čt)
 

18:00-19:00

Předávání maturitních vysvědčení
Slavnostní předávání vysvědčení za zámku v Letohradě

8

 
2.6.
(Út)
 

 

Poznávací exkurze
Výlet do Týniště n. Orl. a HK

4
Formánková Dana, Kroumanová Hana

 

Turnaj ve vybíjené
Turnaj škol v Ústí nad Orlicí v rámci akce "Město v pohybu"

1
Bendl Pavel

 
3.6.
(St)
 

9:30-15:00

"Evžen Oněgin"
Divadelní představení v Klicperově divadle v HK

6, 7
Kulhavá Martina, Mlynářová Martina

 

Poznávací exkurze do Kutné Hory

2
Kmoníčková Eva, Krejčová Monika

 
4.6.
(Čt)
 

 

Poznávací exkurze do Kutné Hory

2
Kmoníčková Eva, Krejčová Monika

 
8.6.
(Po)
 

14:30

Sázava
odjezd na vodácký kurz

 

 
9.6.
(Út)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
10.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Poznávací exkurze
Exkurze do Lysé nad Labem a okolí

7
Krejčová Monika

 
11.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Poznávací exkurze
Exkurze do Lysé nad Labem a okolí

7
Krejčová Monika

 
12.6.
(Pá)
 

 

"Z místa, kde žijeme"
Závěrečná prezentace projektu nadace Člověk v tísni v Praze

Mlynářová Martina

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Poznávací exkurze
Exkurze do Lysé nad Labem a okolí

7
Krejčová Monika

 
13.6.
(So)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
14.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
17.6.
(St)
 

17:30

Schůzka s rodiči
Informační schůzka s rodiči budoucích studentů primy a kvinty

Formánková Dana, Kroumanová Hana, Macháčková Jitka, Šembera Vratislav

 
18.6.
(Čt)
 

 

Poznávací exkurze na Říp

6
Bendl Pavel, Šembera Vratislav

 
22.6.
(Po)
 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
23.6.
(Út)
 

 

Uzavření klasifikace za 2. pololetí

 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
24.6.
(St)
 

14:00

Pololetní pedagogická rada

 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
25.6.
(Čt)
 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Kurz přežití v přírodě na Plačtivce

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Ukončení přihlašovaní k MZK
Poslední den odevzdání přihlášky k termínu Podzim 2015 MZK

8

 
30.6.
(Út)
 

7:50- 9:30

Slavnostní předávání vysvědčení
Ukončení školního roku 2014/2015

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
1.7.
(St)
 

 

Letní prázdniny

 

14.6.2015 (17:11)

Zpracováno v systému Bakaláři