Přehled akcí školní rok 2015/16

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

 

Zahájení školního roku
Zahájení proběhne na nádvoří našeho zámku

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
2.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz

5
Kroumanová Hana, Machačný Marek

 
3.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz

5
Kroumanová Hana, Machačný Marek

 
4.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz

5
Kroumanová Hana, Machačný Marek

 
14.9.
(Po)
 

13:30

MZK - Podzim 2015

Bendl Pavel, Formánková Dana, Hybš Jiří, Kroumanová Hana, Jirčíková Martina, Macháčková Jitka, Machačný Marek, Mlynářová Martina

 
16.9.
(St)
 

13:30

Přesun na adaptační kurz

1
Formánková Dana, Macháčková Jitka

 
17.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz
Tradiční kurz v Dolní Čermné

1
Formánková Dana, Macháčková Jitka

 
18.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz
Tradiční kurz v Dolní Čermné

1
Formánková Dana, Macháčková Jitka

 
28.9.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 
30.9.
(St)
 

 

Soutěž v přespolním běhu
Oblastní kolo v Chocni

Bendl Pavel, Řehák Jan

 
1.10.
(Čt)
 

11:00

Přednáška Václava Hampla

6, 7, 8

 
2.10.
(Pá)
 

10:00

CARROM - studentský turnaj

2

 
5.10.
(Po)
 

16:00-18:00

Přednáška Jiřího GRYGARA

 

 
14.10.
(St)
 

14:00

Pravidelná provozní porada

Geo

 
18.10.
(Ne)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
19.10.
(Po)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
20.10.
(Út)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
21.10.
(St)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
22.10.
(Čt)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 

Přespolní běh
Republikové finále soutěže v přespolním běhu

 

 
23.10.
(Pá)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
24.10.
(So)
 

 

Výuková exkurze do Švýcarska
Výzva 56 - výjezd studentů do zahraničí

Bendl Pavel, Sýkorová Hana, Valentová Olga

 

Výuková exkurze do Anglie
Výzva 56

Hybš Jiří, Kmoníčková Eva

 
27.10.
(Út)
 

18:00

Stužkování maturantů

8

 
28.10.
(St)
 

 

Státní svátek

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
31.10.
(So)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
1.11.
(Ne)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
2.11.
(Po)
 

9:30-11:00

Pověsti pro štěstí
Program v DK Letohrad

1
Machačný Marek

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
3.11.
(Út)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
4.11.
(St)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
5.11.
(Čt)
 

16:00-18:00

Den otevřených dveří

 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
6.11.
(Pá)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
7.11.
(So)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
8.11.
(Ne)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
9.11.
(Po)
 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
10.11.
(Út)
 

14:00-16:00

Čtvrtletní pedagogická rada

 

16:00-18:00

Čtvrtletní rodičovské schůzky

 

 

Výuková exkurze do Španělska
Výzva 56

Vyčítalová Ludmila

 
12.11.
(Čt)
 

16:00-19:00

Halloween
Tradiční program s přehlídkou masek

4

 
16.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
17.11.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 
24.11.
(Út)
 

13:00

Recitační soutěž "Nebojte se klasiků"

Formánková Dana

 
25.11.
(St)
 

10:45-11:30

"Dějiny rocku"
Výukový program v sále ZUŠ (50,-)

1, 2, 3, 4, 5(UH56), 6(UH56)
Bendl Pavel

 
26.11.
(Čt)
 

13:00

Recitační soutěž "Nebojte se klasiků"

Formánková Dana

 
27.11.
(Pá)
 

19:30

Divadelní představení "ŘÍMSKÉ NOCI"
Zájezd do Divadla Bez zábradlí pro učitele

 

 
30.11.
(Po)
 

 

Odevzdání přihlášek k MZK

8
Mlynářová Martina

 
2.12.
(St)
 

7:50-13:20

Turnaj ve florbale

1(Chl), 2(Chl)
Bendl Pavel

 
3.12.
(Čt)
 

9:50-10:35

"Mladí lidé a společnost"
Testová studie MU

7
Bendl Pavel

 

Galavečer recitační soutěže "Nebojte se klasiků"

Formánková Dana

 
4.12.
(Pá)
 

7:50- 9:30

Mikulášská nadílka

5

 
7.12.
(Po)
 

 

Lyžařský doškolovací kurz
Kurz pro učitele v Říčkách v Orl. horách

Šemberová Vávrová Ivana

 
8.12.
(Út)
 

 

Lyžařský doškolovací kurz
Kurz pro učitele v Říčkách v Orl. horách

Šemberová Vávrová Ivana

 
9.12.
(St)
 

 

Lyžařský doškolovací kurz
Kurz pro učitele v Říčkách v Orl. horách

Šemberová Vávrová Ivana

 

Divadelní představení "CIZINEC"
Celodenní exkurze do Prahy

7, 8
Jirčíková Martina, Mlynářová Martina

 
10.12.
(Čt)
 

 

Lyžařský doškolovací kurz
Kurz pro učitele v Říčkách v Orl. horách

Šemberová Vávrová Ivana

 
11.12.
(Pá)
 

 

Lyžařský doškolovací kurz
Kurz pro učitele v Říčkách v Orl. horách

Šemberová Vávrová Ivana

 
16.12.
(St)
 

14:00

Pravidelná provozní porada

Geo

 
18.12.
(Pá)
 

18:00

Maturitní ples
Tradiční maturitní ples v Lukavici

8

 
22.12.
(Út)
 

7:50- 9:30

Vánoční besídky

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

10:00

Film "SEDMERO KRKAVCŮ""
Filmové představení v DK Letohrad (40,-)

1, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
23.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
7.1.
(Čt)
 

 

Lyžařské závody
Závody pro ZŠ a SŠ v Říčkách

Bendl Pavel, Šembera Vratislav, Šemberová Vávrová Ivana

 
10.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
11.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
12.1.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
13.1.
(St)
 

8:45-11:30

Program se školní psycholožkou
Program pro třídní kolektiv

1
Hybšová Simona
1

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
14.1.
(Čt)
 

 

Seminář pro hodnotitele ústní MZK

Padalík Ondřej

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
15.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
16.1.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
17.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

2
Bendl Pavel, Machačný Marek, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
18.1.
(Po)
 

 

Okresní kolo dějepisné olympiády

 

 
19.1.
(Út)
 

 

Okresní kolo matematické olympiády
Kategorie Z9 = (kvartáni)

 

 
20.1.
(St)
 

7:50-10:35

Program se školní psycholožkou

1
Hybšová Simona

10:45-12:25

Program se školní psycholožkou

5
Hybšová Simona

 
25.1.
(Po)
 

15:15

Pololetní pedagogická rada

 

 
27.1.
(St)
 

 

Přednáška Cyrila HÖSCHLA

 

 
28.1.
(Čt)
 

 

Seminář pro hodnotitele ústní MZK

Padalík Ondřej

 
29.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
1.2.
(Po)
 

11:40-12:25

Studium na VŠ
Beseda s absolventy

7, 8
Geo

 
5.2.
(Pá)
 

10:45-12:25

Program se školní psycholožkou

1
Hybšová Simona

 
8.2.
(Po)
 

 

Okresní kolo olympiády z ČJ
(kategorie ZŠ)

Formánková Dana

 
9.2.
(Út)
 

 

Okresní kolo olympiády z ČJ
(kategorie SŠ)

Jirčíková Martina

 
10.2.
(St)
 

 

Divadlo "Sen noci svatojánské"
Divadelní představení v Šumperku

3, 4
Formánková Dana

 
11.2.
(Čt)
 

 

Recitační soutěž "Wolkrův Prostějov"

 

 
16.2.
(Út)
 

16:00-18:00

Den otevřených dveří

 

 
18.2.
(Čt)
 

 

Okresní kolo olympiády z AJ

Padalík Ondřej

 
22.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
23.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
24.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
25.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
26.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(St)
 

14:00

Pravidelná provozní porada

Geo

15:00-18:00

Přijímačky nanečisto

 

 

Olympiáda v německém jazyce

Valentová Olga

 
3.3.
(Čt)
 

 

"Dětská scéna 2016"
Recitační soutěž v ÚO

 

 
6.3.
(Ne)
 

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
7.3.
(Po)
 

 

Okresní kolo v chemické olympiádě

 

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
8.3.
(Út)
 

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
9.3.
(St)
 

 

"Wolkrův Prostějov 2016"
Krajské kolo recitační soutěže v Pardubicích

Formánková Dana

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
10.3.
(Čt)
 

9:50-11:30

Beseda s Tomášem Radějem
"Islámské organizace, sebevražedný terorismus a kult mučedníka" v DK Letohrad (40,-)

4, 5, 6, 7, 8

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
11.3.
(Pá)
 

7:50- 9:30

"Skryté nástrahy internetu 1"

1

9:50-11:30

"Skryté nástrahy internetu 2"

2

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
12.3.
(So)
 

 

Plánovaný výjezd do Budapešti
Výjezd studentů do partnerské školy

Kmoníčková Eva, Padalík Ondřej

 
13.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
14.3.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
15.3.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
16.3.
(St)
 

14:00

"Pedagogická problematika"
Předběžně naplánovaná porada

 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
17.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
18.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
19.3.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
20.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvik
Lyžák na Černé hoře v Krkonoších

6
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
24.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
25.3.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
26.3.
(So)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
27.3.
(Ne)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
28.3.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
5.4.
(Út)
 

 

Okresní kolo matematické olympiády
Kategorie Z6, Z7, Z8

Krejčová Monika

 
7.4.
(Čt)
 

9:50-12:25

"Jeden svět" v ÚO

5, 6

11:40-15:00

"Jeden svět"
Projekce filmu v ÚO

7, 8
Machačný Marek

 
11.4.
(Po)
 

9:30-11:00

Divadlo "Turandot"
Představení divadla DRAK v DK Letohrad (40,-)

1, 2

 
19.4.
(Út)
 

14:00-16:00

Čtvrtletní pedagogická rada

 

16:00-18:00

Čtvrtletní rodičovské schůzky

 

 
21.4.
(Čt)
 

12:00

"Islámskému státu na dostřel"
Beseda s novinářkou Markétou Kutilovou

5, 6, 7, 8

16:00

"Islámskému státu na dostřel"
Beseda pro veřejnost s novinářkou Markétou Kutilovou nejen o cestách do Sýrie

Mlynářová Martina

 

Juniorský marathon

Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
22.4.
(Pá)
 

 

Přijímací zkoušky

Šembera Vratislav

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
23.4.
(So)
 

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
24.4.
(Ne)
 

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
25.4.
(Po)
 

 

Přijímací zkoušky

Šembera Vratislav

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
26.4.
(Út)
 

12:20

Převzetí maturitní dokumentace od Cermatu

Šembera Vratislav

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
27.4.
(St)
 

7:50-11:30

"Labyrint světa a ráj srdce"
Divadelní představení Víti Marčíka v Orlovně (50,-)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

"Hokejbal proti drogám"

Bendl Pavel

 

Uzavření klasifikace oktávy

8

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
28.4.
(Čt)
 

 

Závěrečná klasifikační porada vyučujících oktávy

8

 

"Hokejbal proti drogám"

Bendl Pavel

 

Plánovaná návštěva z Budapešti

Kmoníčková Eva

 
29.4.
(Pá)
 

 

"Hokejbal proti drogám"

Bendl Pavel

 

"Poslední zvonění"

8

 
2.5.
(Po)
 

 

Písemná část MZK - Jaro 2016

8
Mlynářová Martina

 
3.5.
(Út)
 

9:50-11:30

Beseda s cestovatelem M. Dolečkem

3, 4, 7

11:40-13:20

Beseda s cestovatelem M. Dolečkem

1, 2, 5, 6

 

Písemná část MZK - Jaro 2016

8
Mlynářová Martina

 
4.5.
(St)
 

 

Písemná část MZK - Jaro 2016

8
Mlynářová Martina

 
5.5.
(Čt)
 

 

Písemná část MZK - Jaro 2016

8
Mlynářová Martina

 
6.5.
(Pá)
 

 

Písemná část MZK - Jaro 2016

8
Mlynářová Martina

 
8.5.
(Ne)
 

 

Finále juniorského maratonu 2016 v Praze

Šemberová Vávrová Ivana

 
9.5.
(Po)
 

 

Atletický týden
Výjezd jednotlivých tříd za atletikou do Králík

3, 4
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
10.5.
(Út)
 

 

Atletický týden

5, 6, 7
Bendl Pavel, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
11.5.
(St)
 

 

Krajské kolo soutěže "Hokejbal proti drogám"

1(Chl), 2(Chl)
Bendl Pavel

 

Atletický týden

1, 2
Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
12.5.
(Čt)
 

9:50-11:30

Exkurze na čističku odpadních vod

3
Krejčová Monika

 
13.5.
(Pá)
 

16:00

SELÁJAM 2016
Tradiční studentská vystoupení a kulturní program na Václavském nám.

 

 
16.5.
(Po)
 

8:45-10:35

Pouť sv. Jana Nepomuckého
Výukový program s p. Janou Skalickou

4

 

MZK - Jaro 2016
Ústní část maturitní zkoušky

8

 
17.5.
(Út)
 

 

MZK - Jaro 2016
Ústní část maturitní zkoušky

8

 
18.5.
(St)
 

 

MZK - Jaro 2016
Ústní část maturitní zkoušky

8

 
19.5.
(Čt)
 

7:50-10:35

Program se školní psycholožkou

1
Hybšová Simona

8:45-11:30

Pomoc klientům ze Žampachu na letohradské pouti

7
Hybš Jiří, Jirčíková Martina, Padalík Ondřej, Valentová Olga

 

MZK - Jaro 2016
Ústní část maturitní zkoušky

8

 
24.5.
(Út)
 

 

Florbalový turnaj v České Třebové

1(Chl), 2(Chl)
Bendl Pavel

 

Okresní kolo Pythagoriády

Kroumanová Hana

 
25.5.
(St)
 

 

Florbalový turnaj v České Třebové

3(Chl), 4(Chl)
Bendl Pavel

 
26.5.
(Čt)
 

18:00

Vyřazení absolventů
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v obřadní síni

8

 

Florbalový turnaj v ČT

5(Chl), 6(Chl), 7(Chl)

 
28.5.
(So)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
29.5.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
30.5.
(Po)
 

13:00-14:30

Přednáška "Klimatické změny"

6, 7
Macháčková Jitka

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Přednáška "Klimatické změny" pro veřejnost - ZRUŠENO

 

 
31.5.
(Út)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 
1.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Ukončeno studium

8

 
2.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Ukončeno studium

8

 
3.6.
(Pá)
 

 

Pomaturitní večírek

8

 

Vodácký kurz na Sázavě

5
Bendl Pavel, Kroumanová Hana, Řehák Jan, Šemberová Vávrová Ivana

 

Ukončeno studium

8

 
6.6.
(Po)
 

 

Poznávací exkurze do Moravského krasu

4
Jirčíková Martina, Mlynářová Martina

 

Ukončeno studium

8

 
7.6.
(Út)
 

 

Poznávací exkurze do Moravského krasu

4
Jirčíková Martina, Mlynářová Martina

 

Turnaj ve vybíjené v ÚO

1
Bendl Pavel

 

Ukončeno studium

8

 
8.6.
(St)
 

 

Ukončeno studium

8

 
9.6.
(Čt)
 

 

Ukončeno studium

8

 
10.6.
(Pá)
 

 

Ukončeno studium

8

 
13.6.
(Po)
 

 

Ukončeno studium

8

 
14.6.
(Út)
 

 

Ukončeno studium

8

 

Poznávací exkurze na Dolní Moravu

6
Šemberová Vávrová Ivana, Valentová Olga

 
15.6.
(St)
 

 

Ukončeno studium

8

 

Poznávací exkurze na Dolní Moravu

6
Šemberová Vávrová Ivana, Valentová Olga

 
16.6.
(Čt)
 

 

Poznávací exkurze do Ostravy

3
Kmoníčková Eva, Krejčová Monika

 

Ukončeno studium

8

 
17.6.
(Pá)
 

 

Poznávací exkurze do Ostravy

3
Kmoníčková Eva, Krejčová Monika

 

Ukončeno studium

8

 
18.6.
(So)
 

 

Poznávací exkurze do Ostravy

3
Kmoníčková Eva, Krejčová Monika

 
20.6.
(Po)
 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Tradiční kurz přežití v přírodě

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Ukončeno studium

8

 
21.6.
(Út)
 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Tradiční kurz přežití v přírodě

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Ukončeno studium

8

 
22.6.
(St)
 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Tradiční kurz přežití v přírodě

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Ukončeno studium

8

 
23.6.
(Čt)
 

16:30

Schůzka s rodiči budoucích studentů

 

 

"Cestou nekonečného kruhu"
Tradiční kurz přežití v přírodě

1
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Ukončeno studium

8

 

Třídní pobyt v přírodě na Plačtivce

2
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
24.6.
(Pá)
 

 

Třídní pobyt v přírodě na Plačtivce

2
Bendl Pavel, Machačný Marek

 

Uzavření docházky a klasifikace za 2. pololetí

 

 

Ukončeno studium

8

 
25.6.
(So)
 

 

Třídní pobyt v přírodě na Plačtivce

2
Bendl Pavel, Machačný Marek

 
27.6.
(Po)
 

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 

Ukončeno studium

8

 
28.6.
(Út)
 

 

"Tři mušketýři" (režie: David Drábek)
Představení v Klicperově divadle v HK

4
Jirčíková Martina, Mlynářová Martina

 

Dějepisná exkurze do Kutné Hory

2
Machačný Marek

 

Exkurze do hvězdárny v HK

5, 6, 7
Bendl Pavel, Krejčová Monika, Kroumanová Hana, Šemberová Vávrová Ivana

 

Ukončeno studium

8

 
29.6.
(St)
 

 

Ukončeno studium

8

 

Ředitelské volno

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
30.6.
(Čt)
 

 

Předávání vysvědčení

 

 

Ukončeno studium

8

 
1.7.
(Pá)
 

 

Letní prázdniny

 

9.6.2016 (18:19)

Zpracováno v systému Bakaláři