Vizitka EN

Letohradské soukromé gymnázium - Gymnázium Letohrad

Proč k nám I Jedinečný program I Kontakty I Přijímací řízení I Prospěch I G Mail I Jídelna

 

 

Škola
Studenti
Uchazeči
Pro maturanty
Nadační fond
Volný čas
Výuka
Kurzy - dospělí
Spolupracujeme
Naše město
Zahraniční akce
Navštívili nás
QR
grletohrad.png

Adaptační kurz - kvinta 2012


Kvinta na adaptačním kurzu - zpráva 00001

Ve dnech 10 – 12. 9. se vyrazili letohradští kvintáni se svou třídní na adaptační kurz do Říček. Ubytování bylo tradičně na Sokolské chatě, ze které se i přes počáteční výhrady některých stal docela útulný dočasný domov. Pobyt jsme strávili aktivitou duševní i fyzickou, většinou spíše nevážně, ale pokaždé s účelem poznat co nejvíce sebe i nové spolužáky.

Zatěžkávacím testem bylo vaření úterní večeře, ale ta nakonec dopadla ke spokojenosti všech. Atmosféru po oba večery dokreslilo posezení u táborového ohně i noční procházky pod hvězdami. Tři dny se nakonec ukázaly jako krátká doba, ale i tak se dá říci, že jsme se dobře seznámili a můžeme se těšit na další akci.

Adaptační kurz kvinty - zpráva 00002

V pondělí 10.9.2012 se někteří z nás mohli vyspat dorůžova, protože jsme se měli sejít asi o půl desáté v Letohradě na náměstí, kde začala naše cesta do Říček v OH za seznámením. Cesta proběhla v pohodě, až na nepříjemného autobusáka, ale s tím se už musí tak nějak počítat. Na místo jsme dorazili krátce před dvanáctou hodinou, dali jsme si oběd z domácích zásob a pak to všechno začalo.

Seznamovací a kolektivní hry, ale hlavně psaní básničky. Následoval táborák s klasickým opékáním "buřtíku" a historky pana učitele Machačného, ze kterých běhá mráz po zádech. Pár odvážných se vydalo na procházku pod hvězdami. Nepopulární večerka byla i tady a na nás se těšilo úterý. K snídani byly výborné buchty a nás čekal výšlap černé sjezdovky.

Ze Zakletého vrchu jsme došli na Pěticestí, pak ke Kunštátské kapli a pak volným krokem dolů k chatě. Cestou jsme měli různé aktivity, které se zaměřovaly na spolupráci, důvěru a jemné přemýšlení. Jen co jsme došli do chaty, začalo pršet a my byli jen rádi za sucho. Na třetí, a zároveň i poslední den bylo naplánované lanové centrum.

To jsme ovšem z důvodu špatného počasí zrušili a den strávili na chatě, opět hrami. Rychlý úklid chaty a šlo se na bus. Domů jsme dorazili okolo šestnácté hodiny. I když jsme nebyli kompletní, adapťák jsme si užili a stali jsme se dobrým kolektivem.

S pozdravem Niggas

 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Copyright © Gymnázium Letohrad - Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 24.09. 2012 (2304 čtenářů)

[ Zpět ]
Content ©


BAKALÁŘI    RVP    FRAUS      KLÍČ KE VZDĚLÁNÍ   

Nová stránka 30 Nová stránka 272 Nová stránka 272
 
 
Nová stránka 1
Využíváme bez jediného výpadku u
Využíváme bez jediného výpadku u

  SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Využíváme bez jediného výpadku už 11 let!!!! Doporučujeme!


 

 

Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO