Vizitka EN

Letohradské soukromé gymnázium - Gymnázium Letohrad

Proč k nám I Jedinečný program I Kontakty I Přijímací řízení I Prospěch I G Mail I Jídelna

 

 

Škola
Studenti
Uchazeči
Pro maturanty
Nadační fond
Volný čas
Výuka
Kurzy - dospělí
Spolupracujeme
Naše město
Zahraniční akce
Navštívili nás
QR
grletohrad.png

Benefiční večer k 15. výročí založení školy


Benefiční večer k 15. výročí založení naší školy

V pátek 28. března od 17.00 proběhl slavnostní benefiční večer k 15. výročí založení našeho gymnázia.

Setkání se konalo pod záštitou starosty města Letohradu pana Petra Fialy v rámci oslav 700 let města Letohradu.

Připraven byl bohatý kulturní program, jemuž dominovali Alfred Strejček a kytarový mág Štěpán Rak s komponovaným pořadem z díla Jana Ámose Komenského.

Velmi příjemné bylo také vystoupení současných i bývalých studentů školy. Součástí večera byla dražba uměleckých předmětů a kuriozit, ochutnávka značkových vín a bylo připraveno i malé občerstvení.

MOTTO:

Měj odvahu jako slunce. Navzdory všemu trápení na světě – vychází každé ráno!

Phil Bosmans

Páteční benefiční večer se povedl ......

V pátek 28. 3. 2008 se v prostorách kostela Českobratrské církve evangelické v Letohradě uskutečnil pod záštitou starosty města pana Petra Fialy Benefiční večer k 15. výročí založení Letohradského soukromého gymnázia.

Pozvaní hosté z řad bývalých i současných zaměstnanců školy, představitelů veřejné správy a samosprávy, zástupců podnikatelské veřejnosti a sponzorů školy vyslechli nejprve „bubenický koncert“ OR drums pod vedením p. Petra Oravce. Večerem provázel a organizátory benefice zpovídal pan František Mifek, redaktor Českého rozhlasu Hradec Králové.

Téma komponovaného hudebně recitačního pořadu Alfreda Strejčka a Štěpána Raka „Vivat Comenius“ aktuálně připomnělo Den učitelů, který připadl právě na pátek, i samotný význam výchovy a vzdělávání.

Po velmi vydařených hudebních vystoupeních současných i bývalých studentů LSG následovala dražba uměleckých předmětů, sběratelských kuriozit apod., kterou provázel pan Pokorný. Při samotné dražbě jsme získali nejen zajímavou finanční částku na vybudování nové jazykové učebny, ale především jsme se všichni výborně bavili.

Znalce vína jistě nezklamala ani ochutnávka značkových vín z rodinného vinařství Jedlička & Novák Bořetice připravená zkušeným sommeliérem. Slané i sladké dobroty, profesionální obsluhu a nápojový „servis“ všeho druhu zajistila Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

Jako upomínku na slavnostní večer si každý návštěvník odnesl CD o historii i současnosti gymnázia, drobný upomínkový předmět s naším dlouholetým mottem a dámy navíc květinu.

Za bezproblémový průběh a úspěch slavnostního večera děkuji všem organizátorům z řad Správní a Dozorčí rady školy, pedagogům a studentům gymnázia, SŠOS Žamberk i ZUŠ Letohrad, paní farářce Kačenové, panu kostelníku Stejskalovi. Děkuji i všem dárcům, kteří tuto benefici podpořili materiálně či finančně.

Ing. Jitka Macháčková, ředitelka školy

 

Poděkování

Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat všem, komu jsem to nestihla říct osobně. Děkuji Vám, členové profesorského sboru, za spoustu skvěle odvedené práce při přípravě i během večera.

Děkuji Vám studenti, kteří jste pomohli přípravě, Vám, kteří jste účinkovali a Vám, kteří jste se výborně zhostili role hostitelů – „hostesek“. Děkuji Ti Šárko Bergerová za krásné zpracování prezentace i další grafiky.

Večer se i díky Vám opravdu vydařil, měl příjemnou atmosféru a věřím, že představil naši školu v tom nejlepším světle všem našim příznivcům i těm, kdo nás zatím neznali…

Těším se na další setkávání i spolupráci s Vámi všemi!

Za Správní radu a za sebe osobně Magdalena Vlčková - předsedkyně Správní rady


Prohlídka naší školy

Prostory sousední školy

  
Benefiční večer v kostele Českobratrské církve evangelické v Letohradě

Copyright © Gymnázium Letohrad - Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 28.03. 2008 (2844 čtenářů)

[ Zpět ]
Content ©


BAKALÁŘI    RVP    FRAUS      KLÍČ KE VZDĚLÁNÍ   

Nová stránka 30 Nová stránka 272 Nová stránka 272
 
 
Nová stránka 1
Využíváme bez jediného výpadku u
Využíváme bez jediného výpadku u

  SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Využíváme bez jediného výpadku už 11 let!!!! Doporučujeme!


 

 

Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO