Vizitka EN

Letohradské soukromé gymnázium - Gymnázium Letohrad

Proč k nám I Jedinečný program I Kontakty I Přijímací řízení I Prospěch I G Mail I Jídelna

 

 

Škola
Studenti
Uchazeči
Pro maturanty
Nadační fond
Volný čas
Výuka
Kurzy - dospělí
Spolupracujeme
Naše město
Zahraniční akce
Navštívili nás
QR
grletohrad.png

Selájam 2016
Selájam 2016

 Selájam 2016 - Video

Spolu s námi se můžete nyní vrátit k pátku třináctého května léta páně dvatisíce šestnáct, kdy se pod zataženou letohradskou oblohou opět po roce setkali naši studentíci se svými obdivovateli z řad rodičů, obyvatel a všech ostatních skalních fandů. Ti již každoročně pod svými deštníky a pláštěnkami pozorně sledují jejich velké snažení.

A že to nebylo jen snažení, ale opravdu se bylo na co dívat, se můžete přesvědčit sami. Jako hosté se představila skupina Barbušáci z Domova pod hradem Žampach, zpěvačka Lucka Sopčáková - naše bývalá studentka, a také mažoretky z tanečního studia "Káčko". Do pozdních večerních hodin potom hrály další hudební skupiny z Letohradu a okolí.

Děkujeme pořadatelům a všem účinkujícím, kteří vše sami sobě nachystali a uvedli. Jen tak dál.... Již se těšíme na ročník 2017....

Zdeněk Nutz   Připravujeme ještě vídeo......

Selájam 2016

Rok se s rokem sešel a máme za sebou již tradiční akci našeho gymnázia Selájam. Konal se 13. 5. 2016 za neobvykle teplého počasí a překvapivě pouze jednou vydatnější dešťovou přeháňkou. Vydařilo se nejen počasí, ale ke zhlédnutí byla i nádherná a propracovaná vystoupení, ať už studentů LSG, školní kapely, mažoretek, karatistů, tak i hudebních skupin On the Roof a Bratrstvo kočičí pracky.

Celým programem prováděli dva studenti septimy LSG, která akci pořádala. Zajištěno bylo i vynikající občerstvení restaurací Hotel Na Zámku a studenty kvarty z LSG. Nedalo se odolat ani vůni nesoucí se z čajovny P. W. Bendla. Děti si vyhrály ve stánku připraveném speciálně pro ně, kde vedle různorodých aktivit byla i možnost malování na obličej.

Chtěli bychom tímto moc poděkovat těm, kteří přispěli do našich pokladniček, jelikož se jednalo o benefiční akci, jejíž výdělek poputuje do Domova pod hradem Žampach. Dále naše velké díky patří všem, kteří se přišli alespoň podívat, a tím akci podpořit, všem vystupujícím, skvělému zvukaři, lidem, kteří zajišťovali pití a občerstvení, vedení školy a městu Letohrad zejména za poskytnutí financí a nakonec obci Bystřec a firmě VVS Verměřovice za půjčení stanů.

Studenti septimy LSG

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Copyright © Gymnázium Letohrad - Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 16.05. 2016 (2788 čtenářů)

[ Zpět ]
Content ©


BAKALÁŘI    RVP    FRAUS      KLÍČ KE VZDĚLÁNÍ   

Nová stránka 30 Nová stránka 272 Nová stránka 272
 
 
Nová stránka 1
Využíváme bez jediného výpadku u
Využíváme bez jediného výpadku u

  SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Využíváme bez jediného výpadku už 11 let!!!! Doporučujeme!


 

 

Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO